SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Fitness gimnastyczny

Wysłana -
Witam, poszukuję osób, którym bliski jest temat fitnessu gimnastycznego lub generalnie elementów gimnastyki w fitnesie lub tańcu. Jestem dość mocno "byłą" już akrobatką, która ma zamiar wrócić do treningów w nieco softowej już formie. Mimo wysiłków bardzo ciężko znaleźć mi jakiekolwiek informacje na interesujące mnie tematy w necie i być może takich osób jak ja jest więcej. Jak wiadomo w "kupie" siła, więc jeśli Tobie również bliski jest ten temat i chciałbyś wspólnie porozwiewać swoje wątpliwości to daj znać.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
A nie masz jakiejś sekcji w swoim mieście ?
Wysłana -
Mieszkam w malym Norweskim miasteczku :)
Wysłana -
Mi niestety gimnastyka jest obca. Kiedyś trenowałem break dance ale z tamtego okresu pamiętam, że wielu rzeczy nie da się nauczyć samemu
Wysłana -
Pewnie nie :) Mi właściwe chodziło by bardziej o luźną wymianę informacji, wskazówek czy doświadczeń :) Potrzebowała bym np porady w kwestii butów do układu. I tu może mógłbyś mi pomóc. Czy przy tańcu z elementami gimnastyki jak różne wyskoki, salta, filaki itp powinno się używać jakiegoś specjalistycznego obuwia czy zwykłych tzw "adidasów"? Być może doświadczenie w break dance pozwoli Ci na udzielenie mi w tej kwestii wskazówki :)
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź