SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitness gimnastyczny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 33
Witam, poszukuję osób, którym bliski jest temat fitnessu gimnastycznego lub generalnie elementów gimnastyki w fitnesie lub tańcu. Jestem dość mocno "byłą" już akrobatką, która ma zamiar wrócić do treningów w nieco softowej już formie. Mimo wysiłków bardzo ciężko znaleźć mi jakiekolwiek informacje na interesujące mnie tematy w necie i być może takich osób jak ja jest więcej. Jak wiadomo w "kupie" siła, więc jeśli Tobie również bliski jest ten temat i chciałbyś wspólnie porozwiewać swoje wątpliwości to daj znać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
A nie masz jakiejś sekcji w swoim mieście ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 33
Mieszkam w malym Norweskim miasteczku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Mi niestety gimnastyka jest obca. Kiedyś trenowałem break dance ale z tamtego okresu pamiętam, że wielu rzeczy nie da się nauczyć samemu

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 33
Pewnie nie :) Mi właściwe chodziło by bardziej o luźną wymianę informacji, wskazówek czy doświadczeń :) Potrzebowała bym np porady w kwestii butów do układu. I tu może mógłbyś mi pomóc. Czy przy tańcu z elementami gimnastyki jak różne wyskoki, salta, filaki itp powinno się używać jakiegoś specjalistycznego obuwia czy zwykłych tzw "adidasów"? Być może doświadczenie w break dance pozwoli Ci na udzielenie mi w tej kwestii wskazówki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba o ocene FBW 15-10-5

Wiecej