SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitness czy siłownia? - redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Cześć!
Proszę Was o radę. Chcę zapisać się na siłownie. Zależy mi na szybkiej redukcji - ślub za 3 miechy, a ledwie dopinam się w sukienkę! :(
Co wybrać trening siłowy czy fitness?
Zależy mi na utracie cm w obwodach.
Chciałabym też, aby ktoś wytłumaczył mi dlaczego np siłownia będzie lepsza od fitnessu :)
Znajdzie się ktoś kto doradzi? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli cel to redukcja wagi, kluczowa jest dieta, czyli odpowiednio ujemny bilans kcal. Siłownia lub fitness w tym wypadku miałyby zwiększyć wydatek energetyczny... w tym wypadku wybrałabym fitness. Ale aby dobrać odpowiednio zapotrzebowanie kcal, to juz potrzeba więcej informacji, wiec jesli ktoś miałby pomoc, najlepiej wypełnij ankietę działu + zdjęcia sylwetki.
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_ANKIETA_DZIAŁU-t473858.html


Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-03-19 22:01:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Jak by nie patrzeć najważniejsze jest to jak jesz lub będziesz jadła. Wybór formy aktywności raczej bym oparł na tym co lubisz. Aktywność ma przede wszystkim dawać Ci frajdę i nie być katorgą.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Długofalowo polecałabym oczywiście siłownię. Daje większe możliwości adaptacji treningu pod siebie i progresu. Nasze ciało, żeby się zmieniać potrzebuje ciągle nowych bodźców i większego wysiłku. Na fitnessie ten progres dość szybko się kończy.
Ale też jestem zdania jak night. Najważniejsza jest dieta, a trening ma być taki, żeby robić go z przyjemnością. Co z tego, że przekonamy kogoś do siłowni jak po 2 miesiącach znudzony żuci to w cholerę :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BETA ALANINA- POZASPORTOWE MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWANIA!

Wiecej