SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitness Authority - Thyroburn

temat działu:

Fitness Authority

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17196

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Fitness Authority Thyroburn - 120kap.







Fitness Authority Thyroburn to suplement diety wspomagający odchudzanie, posiadający działanie pobudzające i nasilające termogenezę. Umożliwia efektywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej a także pomaga budować beztłuszczową masę ciała.

Zastosowanie Thyroburn'a:
- znacznie zwiększa tempo przemian metabolicznych
- zmniejsza łaknienie
- działa stymulująco i motywuje do wysiłku fizycznego
- przeciwdziała katabolizmowi

Fitness Authority Thyroburn zawiera bogactwo składników, działających kompleksowo i pozwalających na pozbycie się tkanki tłuszczowej na kilka sposobów:

1. Poprzez blokowanie procesów lipogenezy: zmniejszona zostaje tendencja do odkładania się „nowej" tkanki tłuszczowej. Zmniejsza się wchłanianie tłuszczy z przewodu pokarmowego, poza tym ze względu na tłumienie apetytu spożywane są mniejsze ilości pokarmów

2. Następuje efektywniejsze wykorzystywanie tkanki tłuszczowej jako paliwa niezbędnego do uzyskania energii. W ten sposób uruchomione zostają rezerwy energetyczne organizmu, czyli zbędna tkanka tłuszczowa. Zwiększy się wytrzymałość na wysiłek fizyczny.

3. Podniesione tempo przemian metabolicznych sprawi, że wiele procesów zmazanych bezpośrednio z lipolizą będzie zachodzić szybciej i wydajniej.

4. Wykazuje działanie antyoksydacyjne i antykataboliczne. Przyczynia się do rozwoju suchej tkanki mięśniowej, która pozwoli na jeszcze efektywniejsze spalanie tłuszczu.


Wartości odżywcze

Porcja: 3 kapsułki
Ilość porcji w opakowaniu: 40
Zawartość: 120 kapsułek
Składniki
Kalorie 0
Witamina B6 (jako chlorowodorek pirydoksyny) 2 mg
Witamina C (jako kwas L-askorbinowy) 80 mg
Mieszanka Thyroburn 2164 mg
Olej MCT (trójglicerydy średniołańcuchowe)
Wyciąg z zielonej herbaty (Camellia sinensis)
Wyciąg z guarany (Paulinia cupana) 22%
Żeń-szeń właściwy (Panax ginseng)
Yerba mate
Wyciąg z różeńca górskiego 4% rozawin
Wyciag z imbiru (Zingiber officinale) 5% gingeroli
Fosfatydylocholina -
Bioperine (wyciąg z pieprzu czarnego) 95% -
Inne składniki: dwutlenek tytanu, żelatyna, dwutlenek krzemu.

Ostrzeżenie:
Preparatu nie powinny stosować osoby niepełnoletnie, w ciąży lub karmiące.
Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek programu dietetyczno-treningowego skonsultuj się z lekarzem. Jeśli w twojej rodzinie były przypadki chorób serca, tarczycy, cukrzycy, nadciśnienia, depresji lub innych schorzeń psychiatrycznych, jaskry, problemów z oddawaniem moczu, powiększeniem gruczołu krokowego lub padaczki albo jeśli stosujesz inhibitory oksydazy monoaminooksydazy, inne suplementy diety, leki na receptę lub środki zawierające efedrynę, pseudoefedrynę lub fenylopropanolaminę (składniki te można znaleźć w niektórych lekach na alergię, astmę, katar lub kaszel lub w środkach pomagających kontrolować wagę) skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem suplementacji. Przekraczanie zalecanej dawki nie poprawi skuteczności działania, może natomiast stać się przyczyną wystąpienia poważnych problemów zdrowotnych. Jeśli zauważysz u siebie takie objawy jak: gwałtowne bicie serca, zawroty głowy, poważny ból głowy, skrócenie oddechu natychmiast przestań przyjmować suplement i udaj się do lekarza.

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-06 15:58:21

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-06 15:58:38

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ktoś brał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1300 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38422
mam próbkę dziś łyknę przed bieganiem albo jutro przed siłką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 97 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3769
i co ? i tyle ?
nikt nic ?
zadnych opini ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
jestem po 3/4 opakowania i spadła mi waga z 93 kg na 91 kg przy lekkim ograniczeniu co do jedzenia takze oceniam ten produkt jako średni ale moze to działac na kazdego inaczej przykładem jest moja koleżanka która mówi ze niezbyt to na nia działało a z kolei kolega zwalił 8 kg w półtora miesiaca biorac to z 98 kg na 90 przy wzroscie 175 cm takze całkiem dobry efekt oczywiscie diete tez musiał zmienic no ale dla chcacego nic trudnego a najwiecej siedzi w psychice . Pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 412
Polecił mi to kolega bardzo zachwalając ten produkt...szczerze,ale za te pieniądze wolałabym zainwestować w coś innego.
Nie widze żadnych efektów na sobie.W opisie produktu pisze,że "wyciśnie z ciebie siódme poty",ze mnie niestety nie wyciska nic :P
Może na kogoś podziała inaczej :) Ja osobiście nie polecam :)

Jeżeli kobiety są wcieleniem diabła, to kim są mężczyźni ??? :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91728
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kamil2107 - co to znaczy ograniczenie jedzenia? Trzeba przestrzegać diety i ćwiczyć, a nie oczekiwać cudów . Jaką bierzesz dawkę, w jakich godzinach?
carinaaa - jak wyżej. Masz dietę ułożoną, ćwiczysz? Praktycznie żaden spalacz, bez diety i wysiłku fizycznego nic nie zdziała .
Nie można nie polecać produktu, którego nie wykorzystuje się w sposób poprawny. Równie dobrze ja mogę napisać, że nie polecam NOxolode (a biorę go na czczo, na przykład oczywiście )
Ja szczerze polecam Thyroburna. Przestrzegam diety, ćwiczę i biorę 2x2, na czczo i 30 minut przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 412
Jasne,że ćwicze,diete też mam ;) Nie licze na efekt bez diety i ćwiczeń,na cuda bez ćwiczeń i diety także ;) ... Ale tak jak napisałam na mnie to nie działa,może na kogoś podziała inaczej,a nie polecam dlatego,że mi to nie podeszło :)ja musze zainwestować w coś ostrzejszego :)

Jeżeli kobiety są wcieleniem diabła, to kim są mężczyźni ??? :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To Twój pierwszy spalacz? Jak go bierzesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 412
Nie jest to mój pierwszy spalacz,ale lepiej niż Thyroburn działał na mnie podobno słaby Thermo Speed Extreme z Olimpa,a biorę 2 kapsułki rano i 2 przed treningiem Thyroburna ;)kończę już opakowanie i inwestuję w Animal Cuts Universala.
1

Jeżeli kobiety są wcieleniem diabła, to kim są mężczyźni ??? :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitness Authority - PLATINUM Micellar Casein

Następny temat

Fitness Authority - Vitargo CL

Wiecej