SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitness Authority - Napalm Shot

temat działu:

Fitness Authority

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22652

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910


Napalm Shot

Opis
- Naukowo opracowana mieszanka aktywnych składników.
- Potężny „zastrzyk” energii.
- Zapewnia energetyczne pobudzenie.
- Zwiększa wytrzymałość i wydolność.
- CarnoSyn opatentowana Beta alanina.
- Poprawia skupienie i koncentrację.
- Bez cukru i bez tłuszczu.
- Wzbogacony o PeptoPro.

FA Nutrition Xtreme Napalm
Motywacja pełni kluczową rolę w osiąganiu coraz lepszych wyników sportowych. Gdy stajesz się coraz większy, silniejszy i bardziej doświadczony, odkrywasz, że coraz trudniej o dalsze postępy, szczególnie bez odpowiedniego nastawienia psychicznego i motywacji.

Dlatego właśnie została zaprojektowana seria Xtreme Napalm. Suplement diety XTREME NAPALM IGNITER SHOT w płynie to preparat dedykowany osobom prowadzącym aktywny tryb życia, polecany szczególnie przed planowanym wysiłkiem fizycznym, który wymaga zwiększonej motywacji i koncentracji. Składniki aktywne produktu: opatentowana beta alanina czyli CarnoSyn® , kofeina, tauryna, glukuronolakton, które wspomagają organizm w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego i umysłowego, zwiększają wytrzymałość, maksymalizują zdolność koncentracji oraz szybkość reakcji. Potężne składniki aktywne uzupełniono dodatkowo o PeptoPro® , który potęguje oraz nasila jego synergistyczne działanie. Wszystko to zostały zamknięte w łatwiej do połknięcia płynnej formie.

Zalety płynnej postaci preparatu:
Szybkość wchłaniania wszystkich składników preparatu jest wyraźnie większa niż w przypadku tabletek czy kapsułek. Oznacza to zdecydowanie szybsze działanie. Warto zwrócić uwagę na wyjątkowy i orzeźwiający , cytrynowy smak. W połączeniu z wygodnym, małym opakowaniem, które mieści się nawet w kieszeni, sprawia to, że używanie tego preparatu to czysta przyjemność i komfort.



Zalecane dawkowanie

Wypić 1/2 butelki (30 ml) dziennie przed lub w trakcie treningu. Wstrząsnąć przed użyciem. Po otwarciu spożyć w ciągu 24 godzin. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Napalm shot
Porcja 30ml
Ilość porcji w opakowaniu 2
Opakowanie 60ml
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna 2kcal
Białko 0,4g
Węglowodany 0g
- w tym cukry 0g
Tłuszcz 0g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g
Błonnik 0g
Sód 0g
XTREME NAPALM IGNITER SHOT PROPRIETARY BLEND 3,745g
Beta-Alanina (CarnoSyn®) 2,5g
Tauryna 1g
Glukuronolakton 125mg
Kofeina bezwodna 120mg
Składniki:
Woda, beta alanina (CarnoSyn®), tauryna, PeptoPro® (hydrolizowana kazeina), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), glukuronolakton, kofeina bezwodna, aromat cytrynowy, substancja słodząca (sukraloza), konserwanty (sorbinian potasu, benzoesan sodu), barwnik (tartrazyna – może wywierać szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci).

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie kosa, najlepszy preworkout jaki jadłem, cała butelka i czuć moc BA, pobudzenie energia skupienie pompa wszystko czego trzeba żeby zrobić totalny rozp...

polecam jak najbardziej 5/5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24183 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402649
działanie ok, godny polecenia ale zeby powiedziec o nim najlepszy przynajmniej w moim odczuciu to sporo mu brakuje, choc to sprawa indywidualna oczywiscie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 220
Jeśli chodzi o mnie to klepie bardzo konkretnie .
Stosowałem całą buteleczkę, czyli 60ml (2 porcje) na około 30 minut przed treningiem. Mrowienie, pompa i najważniejsze MEGA pobudzenie - nosiło mnie po całej siłowni; między seriami niemalże łaziłem po ścianach. Minusy: ciężko się prowadzi samochód po zażyciu Napalma (wysoka nadpobudliwość, przebieranie nogami), kołatanie serca (u mnie mega odczuwalne), ale podczas treningu mi to nie przeszkadzało, gorzej w okresie wieczornym lub nocnym. Wszystko zapewne dlatego, że kawy nie pijam w ogóle, a taki shot ma ~240mg kofeiny, czyli całkiem sporo.
Przetestowałem 2xNapalm Shot vs. 2xDorian NOX PUMP i z racji lepszego oddziaływania zdecydowałem się na zakup Napalmu, ale tym razem w prochu
Podsumowując polecam w 100%
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8573
Proch podobnie jest słabszy od napalmu w shotach ;) Tez ostatnio testowałem owy suplement takze w shotach wypiłem cała buteleczke i oprocz mrowienia i lepsze deliktanie wytrzymałosci nic nie zaobserwowalem ;) moja ocena 2/5
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 770 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24448
Kosa. Obecnie najlepsza dla mnie przedtreningówka dostępna legalnie na rynku. Szkoda, że Napalm w prochu to totalne g**** :)

Wiedza jest najlepszym anabolikiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 220
1 cały Shot to ~240mg kofeiny.
1 porcja prochu to tylko 100mg - spróbuj sobie 2 porcje lub 2,5.
Ja po 2 miałem nieprzespaną praktycznie całą noc - tak mnie trzymało, a wziąłem o 18:00.

Zmieniony przez - elciapek w dniu 2013-05-16 14:41:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 283 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14964
Spożyta cała buteleczka 60 ml (dwie porcje):
Pobudzenie 2/5 (delikatnie odczuwalna kofeina)
Pompa 1/5 (żadnej różnicy pomiędzy stanem naturalnym)
Smak 1/5 (tragedia, ładny zapach ale smak beznadziejny)
Ogólnie nie polecam. Delikatnie odczuwalna beta alanina. Poza tym zerowe działanie. Stare Napalm Shoty (te całe żółte) bardzo dobrze na mnie działały. Tych szarych niestety nie odczuwam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 276
Trochę odkopie ale bez tragedii:) Dzisiaj doszła mi paczka gdzie gratis dorzucili napalm. Przyznam szczerze ze jak dla mnie masakra. Niby wielkich efektow nie czuc podczas treningu ale na bieżni masakra.

Mysle ze jak ktos robi aeroby to sie wymeczy za wszystkie czasy natomiast jesli chodzi o sile , pompe itd to efektow brak.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Jeden shot robi konkretną robotę, a to jest najważniejsze.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4610
szalu nie ma, myslalem ze bedzie lepiej. Tylko mrowienie od beta alaniny ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitness Authority - Xtreme Glutamine proch

Następny temat

Fitness Authority - Crea Core

WHEY premium