SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitness Authority - Napalm

temat działu:

Fitness Authority

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55309

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




Fitness Authority Napalm - 1000 g

Fitness Authority Napalm to suplement przedtreningowy o kompleksowym i silnym działaniu energetyzującym i stymulującym do wzmożonego wysiłku. Pozwala na przeprowadzenie dłuższych i efektywniejszych treningów. Zwiększa syntezę tlenku azotu (NO), ułatwia proces regeneracji mięśni i umożliwia budowanie suchej masy ciała, zwiększanie siły i wytrzymałości mięśni.

Fitness Authority Napalm zawiera w składzie następujące grupy składników:

Ultimate NO Complex - zawiera najskuteczniejsze formy argininy, umożliwia drastyczny wzrost tlenku azotu we krwi, poprawia ukrwienie i odżywienie mięśni

Xtreme Volumizing Complex - powoduje, że komórki mięśniowe zwiększają swe rozmiary, co powzwala na efektywniejszy anabolizm. Substancją aktywną jest tutaj jabłczan trójkreatyny.

Xtreme Power & Focus Complex - umożliwia odpowiednią koncentrację uwagi oraz jednocześnie ekstremalnie pobudza do działania. Efekt energetyzujący pojawia się bardzo szybko i jest długotrwały, co pozwoli na przeprowadzenie intensywniejszych treningów.

Antioxidant Complex - to grupa składników o silnym działaniu przeciwutleniającym. Pozwala na skróceni czasu regeneracji mięśni po wysiłku fizycznym.

Electrolyte & Delivery Complex - pozytywnie wpływa na gospodarkę wodno- mineralną organizmu i przyczynia się do uzupełnienia poziomu elektrolitów


Zalecane spożycie:
1 miarkę produktu rozmieszaj w 250-300 ml zimnej wody. Spożyj na 30 minut przed treningiem.

Uwaga:
Pij wystarczające ilości wody. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim dietetykiem lub trenerem. Przechowywać z dala od dzieci. Podawać na zimno! Nie podawać cukrzykom, dzieciom i młodzieży.



Xtreme Napalm & Xtremalne skupienie


Wartości odżywcze
Porcja: 1 miarka (20 g)
Ilość porcji w opakowaniu: 50
Zawartość: 1000 g
Składniki
Kalorie 36 kcal
Węglowodany 9 g
Błonnik pokarmowy 2 g
Cukry 0 g
Witamina C (jako kwas L-askorbinowy) 200 mg
Niacyna (jako niacynamid) 10 mg
Witamina B6 (jako chlorowodorek pirydoksyny) 8 mg
Witamina B12 (jako cyjanokobalamina) 100 mcg
Selen (jako selenian sodu) 70 mcg
Sód (jako wodorowęglan sodu i fosforan sodu) 117 mg
Potas (jako fosforan potasu) 59 mg
Napalm™ Proprietary Formula 20 g
Ultimate NO Complex
Arginina AKG
Xtreme Volumizing Complex
Tricreatine Matrix(TCM) (glukonian kreatyny, orotan kreatyny, alfaketoglutaran kreatyny)
Beta Alanina
Dinukleotyd nikotynamidoadeninowy
Xtreme Power & Focus Complex
Dwuwinian choliny
Tauryna
L-Tyrozyna
Yerba Mate
S-Methylxanthine Complex (kofeina, teobromina, teofilina)
Antioxidant Complex
Wyciąg z zielonej herbaty (standaryzowane do 60% EGCG)
R-ALA (kwas R-alfa liponowy)
NAC (N-acetylocysteina)
Wyciąg z pestek winogron (standaryzowane do 95% polifenoli)
Electrolyte & Delivery Complex
Polimery glukozy
Inulina
Dwuwęglan sodu
Fosforan potasu
Fosforan magnezu


Różne specyfikacje smaków:

Winogronowy:
Inne składniki: Maltodekstryny, 5-Methylxanthine Complex (zawierający standaryzowany wyciąg z nasion koli i guarany), dwutlenek krzemu, kreatyna HCl, L-lizyna, izolat białek mlecznych, naturalne i sztuczne substancje smakowe, sukraloza, acesulfam-K, barwniki E129 i E 133.

Pomarańczowy:
Inne składniki: Maltodekstryny, 5-Methylxanthine Complex (zawierający standaryzowany wyciąg z nasion koli i guarany), dwutlenek krzemu, kreatyna HCl, L-lizyna, izolat białek mlecznych, naturalne i sztuczne substancje smakowe, sukraloza, acesulfam-K, barwnik E 102.

Marakuja:
Inne składniki: Maltodekstryny, 5-Methylxanthine Complex (zawierający standaryzowany wyciąg z nasion koli i guarany), dwutlenek krzemu, kreatyna HCl, L-lizyna, izolat białek mlecznych, naturalne i sztuczne substancje smakowe, sukraloza, acesulfam-K, barwnik E129.

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-06 15:51:18

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-06 15:52:07
1

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 330
Zjadłem wcześniej całą puchę żółtego Napalmu z Vitargo i powiem Wam szczerze że był znacznie lepszy niż aktualnie dostępny czarny. Czuję niezłe pobudzenie ale to dzięki kofeinie której nie dostarczam w postaci kawy czy cocacoli - efekt zapewne minie za kilka dni. Beta-alanina powoduje tylko lekkie swędzenie twarzy - mi to nie przeszkadza. Jestem strasznie zawiedziony tą nową wersją napalmu.

Smak: 4/5 - znacznie lepszy niż poprzedni pomarańczowy
Pobudzenie: 4/5 - tylko dzięki kofeinie która na mnie działa
Pompa: 0/5 - absolutnie nic! nie wiem co porobili, wcześniej można było "pęknąć" :P

Ogólnie uważam że powinno się założyć nowy temat na nowy Napalm, inne opakowanie, inne działanie, inne dawkowanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
fajnie dziala, nie czuc jakiegos pier*lniecia ale dziala lepiej niz plutonium, massacre 2, od shock therapy rowniez mimo iz sklady sa bardzo podobne. Zwiekszona wytrzymalosc, koncentracja/pobudzenie
czuc beta-alanine, 3zl za porcje to nie duzo wiec mozna smialo probowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
dzialanie dobre.
jak normalny prosty stack.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokladnie jest pompa chodz nie ma udezenia mocy i ma tego uczucie jakbys byl niesmiertelny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez aktualnie stosuje i tez to zauwazylem ze pompa jest dobra ale pobudzenia zbytniego nie ma, pod koniec treningu czuje sie zmeczony, chyba lepiej brac ten produkt odrazu przed silownia, niz 30 min przed bo pobudzenie jest zbyt krotkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
mam pytanie, bo ja napalmu nigdy nie brałem a kolega dostał od kogoś otwartą puszke i narzeka że nie działa nic. To dał mi sprobować no i fakt albo to jest mega syf, albo zawartość puszki to nie napalm. Pachnie jak carbo, wygląda jak carbo i smakuje prawie jak carbo, a co dziwne po wlaniu małej ilości wody też sie skleja w takiego "ladrynka" jak carbo. Moja pytanie brzmi czy napalm własnie taki jest czy tam jest carbo
1

"Pain is temporary, pride is forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
chyba wala macie, carbo jest owiele smaczniejsze niz napalm. W napalmie zostaje lekki bialy osad ktorego chyba nie da sie rozpuscic.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
ten osad to kreatyna ziomus :D
2

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 734 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17141
Ile porcji wychodzi z 1kg?

Kto nie probuje,nic nie osiaga. Kto dazy do celu, osiaga wszystko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
masz napisane jak byk w pierwszym poscie Pitta

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17972
miałem 4 próbki Napalmu, troche za krótkie pobudzenie, ale intensywność pobudzenia jak najbardziej na +. Jak dla mnie lepiej działał niz nawet shothun ;) Na nastepny cykl kupuje pelną puszkę z detonatorem ;)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitness Authority - Muscle Serum

Następny temat

Fitness Authority - PLATINUM Micellar Casein

WHEY premium