SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitness Authority - Muscle Serum

temat działu:

Fitness Authority

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13792

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




Fitness Authority Muscle Serum - 1250g

Fitness Authority Muscle Serum został stworzony w celu zintensyfikowania produkcji tlenku azotu (NO) i utrzymania jak najdłużej jego podniesionego stężenia we krwi - po to, aby maksymalnie wykorzystać substancje aktywne anabolicznie, tj. np. kreatyna.

Fitness Authority Muscle Serum pozwala na osiągnięcie szybkich efektów, w postaci wzrostu siły, wytrzymałości oraz rozbudowy beztłuszczowej tkanki mięśniowej. Wykazuje przy tym działanie energetyzujące i motywujące do podejmowania wysiłku fizycznego.

Fitness Authority Muscle Serum zawiera następujące kompleksy składników w optymalnych proporcjach:

Serum Pump Matrix - kompleks argininowy, który stymuluje produkcję tlenku azotu, maksymalnie poprawia ukrwienie mięśni, poprawiając tym samym odżywienie mięśni. Daje efekt „napompowania" mięśni.

Muscle VoluSize Matrix - grupa zawierająca najskuteczniejsze formy kreatyny : monohydrat i ester etylowy kreatyny oraz umożliwiającą najlepsze jej wykorzystanie beta-alaninę - substancję, która jest prekursorem karnozyny, substancji o odkwaszającym wpływie na komórki mięśniowej.

Mental NRG & N-Durance Matrix - to efektywne wykorzystanie właściwości L-tauryny, L-histydyny oraz 1,3,7-trimetyloksantyny (kofeina). Substancje te dodają energii i pobudzają do działania

Glycerol Wave - wpływa na stopień nawodnienia komórek i gospodarkę mineralną, działa antykatabolicznie

Zalecane dawkowanie

Zmieszaj 1 miarkę z 250 - 300 ml zimnej wody i wypij na 30 - 45 minut przed rozpoczęciem treningu. MuscleSerum poszerzy naczynia krwionośne, poprawi skupienie oraz zwiększy objętość krwi w czasie treningu. Aby jeszcze bardziej wzmocnić rozrywający żyły efekt działania MuscleSerum, bierz też IntraSize i ReconaSize, a staniesz się częścią wielkiego eksperymentu szokowego FA Engineered.

Wartości odżywcze
SKŁADNIKI AKTYWNE
Porcja 25g
Ilość porcji w opakowaniu 50
Opakowanie 1250g
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna 90 kcal
Tłuszcz 4,4 g
Nasycone 4,4 g
Cholesterol 0 mg
Sód 59 mg
Węglowodany 0 g
Błonnik 0 g
Cukry 0 g
Białko 24 g
Kompleks enzymów (zytrix, proteaza, laktaza, lipaza) 29 mg
Wapń 25000 mg
Serum Pump Matrix
L-arginina AKG
L-arginina HCl
Muscle VoluSize Matrix
Beta alanina
Monohydrat kreatyny
Ester etylowy kreatyny HCl
Mental NRG & N-Durance Matrix
L-tauryna
L-histydyna
1,3,7-trimetyloksantyna
Glycerol Wave
Monostearynian glicerolu
Dwuwęglan sodu
Fosforan potasu
Fosforan magnezu

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-06 15:47:41

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 111 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1871
Ja dostałe puchę tego prochu od brata poniewaz jego po wypiciu brało na wymioty :/
Smak nie za ciekawy, ale da się wypić. Rozpuszczalność średnia.
Pobudzenie na maxa - zaraz po wypiciu czuję mrowienie w mięśniach i aż mnie nosi.
Na treningu czuć dużo mniejsze zmęczenie - można potrenować intensywniej :)
Co do pompy to na samym treningu nie poczułem różnicy, po treningu jakby dłużej sie trzyma.
Generalnie na plus. Dodam że to moja pierwsza (i jak na razie jedyna) typowa odżywka przedtreningowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
dzisiaj kupiłem to z braku no xplode i powiem tak, moccc niezła dobrze na mnie zadziałało , pobudzenie cholerne , do teraz sie w sumie rześko czuje a wróciłem z siłki 2h temu, miesnie strasznie napuchniete , az ciezko było mi kierownica krecic w furze jak wracałem z tym ze smak (fruit punch czy jakos tak) jakbym pił lekarstwa ale da rade wypic ale niewiem jak bedzie po dłuzszym stosowaniu, jak wykorzystam całe opakowanie czyli gdzies tak za 4-5 tyg to napisze co i jak, aha i dawne zamiast 1 łyche to dałem se 1.5 a co,
moc 9/10
rozpuszczalnosc7/10
smak(fruit punch) 3/10 ochyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
Smak jak aspiryna albo cos innego, działanie-nawet coś tam pobudza, rozpuszczalność słaba trochę. CDN

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 508
i jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
biore to ok 4tyg ze stormem troszke słaby produkt przedtreningowy. Pomimo duzej ilosci argininy pompy duzej nie ma i pobudzenia i niektórych znajomych po tym czysci czyli sra:)Cena tez jest dosc wysoka.
A z pozytywnych rzeczy to czyc działanie beta alaniny i efekt treningu(delikatne napompowanie)utrzymuje sie dlugi czas. Duzo juz zjadłem przedtreningówek i tego produktu nie polecam! Sa lepsze probukty i tansze. powiem ze cytonox z 2miarek to bije tego serum na głowe a jest tanszy przez połowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
jeszcze taki plus ze daja szejka gratis i fajnie wyglada:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 519
smakuje rzeczywiście jak lekarstwo, ale dla mnie lepszy taki smak niż innych produktów, które są bardzo słodkie :/ jak np. CytoNOX. Dla mnie działanie ma rewelacyjne,ponieważ:
1. czynnikiem pobudzającym NIE jest kofeina, która w moim przypadku, w większych ilościach powoduję "lądowanie" na kibelku :)
2. inaczej pobudza, tzn. w przypadku innych stacków przed treningowych miałem "burdel" w oczach nie mogłem się skupić na jednej rzeczy. Przy tym stacku tego nie ma, po prostu nie czułem zmęczenia, mogłem ćwiczyć od razu, praktycznie bez przerwy między seriami
3. no i pompa naprawdę kozak :)
mimo dużej ceny naprawdę polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 411
Brałem jedną miarkę tego, i nie odważyłem się nawet popatrzeć więcej na ten szajs. Zacznijmy od tego że miałem odruchy wymiotne przy próbie wypicia. No ale jakoś przeszło mi przez gardło. Zaczęło szybko działać. Po każdej serii na tym czymś dostawałem zadyszki jak głupi, nie zaobserwowałem jakiejś super pompy, do tego czułem się jak w jakimś innym pomieszczeniu (nie mogłem myśleć o więcej jak jednej rzeczy, taki byłem otłumaniony). Wróciłem do domu to sie czułem trochę jak pijany, a do tego łeb bolał mnie przez 3 kolejne dni... Normalnie kaca miałem. Nigdy nie ruszę więcej tego szajsu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to jest to białe coś co pływa ?? mieszalem chyba z 5 min i nadal cos plywa . Smak masakra ... zobaczymy jak dzialanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 296
to grutki sie nie rozpuszczaja poprostu tak jest smak to wiadomo nic ciekawego lecz da sie przyzwyczaic ale jesli ktos trenuje sport zawodowo to nie polecam!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
to białe to mioze gliceryna..... nie wiem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitness Authority - LipoBurn

Następny temat

Fitness Authority - Napalm

WHEY premium