SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitness Authority - Diamond Hydrolysed Whey Protein

temat działu:

Fitness Authority

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15870

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




Fitness Authority Diamond Hydrolysed Whey Protein - 2270g

Fitness Authority DIAMOND HYDROLYSED WHEY PROTEIN to wysokiej jakości hydrolizat białek serwatkowych, czyli najbardziej zaawansowaną, najszybciej wchłanialną formę białka. Swoją wyjątkową, „diamentową czystość" zawdzięcza nowoczesnej technologii, dzięki której został wyprodukowany : ultrafiltracja przy użyciu membrany spiralnej oraz specjalistycznych enzymów.

Produkt ten polecany jest sportowcom oraz ludziom prowadzącym aktywny tryb życia, oraz wszystkim, którzy mają zwiększone zapotrzebowanie na szybkowchłanialne proteiny. Poleca się spożywać po treningu lub po wzmożonym wysiłku fizycznym.

Fitness Authority Diamond Hydrolysed Whey Protein pomaga osiągnięcie efektów tj.:
- wzrost beztłuszczowej masy ciała
- przeciwdziałanie procesom degradacji białek mięśniowych
- poprawa regeneracji mięśni
- zapobieganie gwałtownym wahaniom poziomu cukru we krwi
- korzystny wpływ na bilans azotowy

Fitness Authority Diamond Hydrolysed Whey Protein posiada idealny profil aminokwasowy, wysoką zawartość aminokwasów egozgennychi rozgałezionych. Produkt dostępny jest w przyjemnych wariantach smakowych (precedens w wypadku hydrolizatów) i charakteryzuje się dobrą rozpuszczalnością. Został wzbogacony o kompleks enzymów trawiennych - aminogen, dlatego nie obciąża układu pokarmowego i nie wywołuje wzdęć czy niestrawności.



Wartości odżywcze
Porcja: 1 miarka (27g)
Ilość porcji w opakowaniu: 84
Zawartość: 2270g
Składniki
Kalorie 112,1 kcal (469 kJ)
Białko 22 g
Węglowodany 1,3 g
w tym cukier 0 g
w tym błonnik 0 g
Tłuszcze 2,1 g
w tym tłuszcze nasycone 1,6 g
w tym tłuszcze trans 0 g
Wapń (jako węglan wapnia) 148 mg
Sód (jako chlorek sodu) 40 mg
Potas (jako cytrynian potasu) 810 mg
Magnez (jako tlenek magnezu) 16,2 mg
Fosfor (jako fosforan dwuwapnia) 162 mg
Chlorki (jako wodorowęglan chlorków) 13,5 mg
Typowy profil aminokwasowy w 100 gramach proszku:
Leucyna 9,35 g
Izoleucyna 5,03 g
Walina 5,09 g
BCCA łącznie 19,47 g
Kwas asparginowy 9,51 g
Kwas glutaminowy 15,22 g
Seryna 4,72 g
Glicyna 1,66 g
Histydyna 1,61 g
Arginina 2,39 g
Treonina 6,44 g
Alanina 4,26 g
Prolina 5,04 g
Tyrozyna 2,70 g
Metoinina 1,61 g
Cystyna 2,31 g
Fenylolanina 2,85 g
Lizyna 8,10 g
Tryptofan 1,24 g
Zalecane spożycie:
Wymieszaj 1 miarkę (1 porcję) Diamond Hydrolysed Whey Protein ze 180 - 240 ml zimnej wody. Jedną porcję wypij po przebudzeniu a drugą natychmiast po treningu lub gdy kiedykolwiek będziesz potrzebował dodatkowej porcji białka.
*procentowe Dzienne Zapotrzebowanie oparte na diecie 2000 kalorii. Twoje Dzienne Zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wanilia SKŁADNIKI: Optipep (hydrolizowany koncentrat białka serwatkowego (emulgator: lecytyna sojowa)), substancje smakowe, substancje słodzące (acesulfam potasu, sukraloza), sól, enzymy trawienne Aminogen
Czekolada SKŁADNIKI: Optipep (hydrolizowany koncentrat białka serwatkowego (emulgator: lecytyna sojowa)), proszek kakaowy, substancje smakowe, substancje słodzące (acesulfam potasu, sukraloza), sól, enzymy trawienne Aminogen
Malina SKŁADNIKI: Optipep (hydrolizowany koncentrat białka serwatkowego (emulgator: lecytyna sojowa)), substancje smakowe, substancje słodzące (acesulfam potasu, sukraloza), sól, Enzymy trawienne Aminogen,
Truskawka SKŁADNIKI: Optipep (hydrolizowany koncentrat białka serwatkowego (emulgator: lecytyna sojowa)), substancje smakowe, substancje słodzące (acesulfam potasu, sukraloza), sól, Enzymy trawienne Aminogen, barwnik naturalny (karmin).
Brzoskwinia SKŁADNIKI: Optipep (hydrolizowany koncentrat białka serwatkowego (emulgator: lecytyna sojowa)), substancje smakowe, naturalne substancje barwiące (karoten, karmin), substancje słodzące (acesulfam potasu, sukraloza), sól, Enzymy trawienne Aminogen

Informacja dla alergików: Produkt zawiera składniki pochodzące z mleka (białko serwatkowe) oraz soi (lecytyna). W naszej fabryce stosuje się także składniki pochodzące z jaj, orzeszków ziemnych, zbóż, pszenicy, orzechów, nasion i siarczynów.

Uwaga:
Produkt zawiera fenyloalaninę. Nie stosować w przypadku choroby na fenyloketonurię. Przechowywać w czystym, chłodnym i suchym miejscu nie wystawiając na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Trzymać z dala od dzieci.

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-05 10:49:26

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1239
Czuc gorzki posmak(mam czekoaldowe), ale regeneracja po treningu super. Troche drogie, ale stosując tylko po treningu wychodzi ekonomicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1971
Miałem próbke. Słaba rozpuszczalnośc a smak brzoskwiniowy ( peach ) tragedia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
dokladnie jw, tzn mialem wanilie i smak super, jak szejk, ale rozpuszczalnosc kiepska na dwa razy mieszalem zeby wszystko ze scianek szejkera wypic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66
Super hydrolizat, bdb. przyśpiesza regeneracje, smakuje pysznie (mam czekoladowy smak)masa zwiększa się bd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 553
Mam smak brzoskwiniowy. Jest naprawde pyszny, taki lekki, delikatny. Jesli to, co jest na opakowaniu jest prawda, to produkt jest wspanialy. Polecam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 560 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9263
ja mam maline. i malina xD bialko eleganckie i smaczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 554
smak czekoladowy - jak dla mnie niebardzo - szczegolnei po ciezkim treningu gorzej podchodzi.. rozpuszczalnosc takze nie najlepsza i robia sie malenkie grudki, to minusy - cena takze moze odstraszac wiekszosc osob, jednak stosowane tylko po treningu, odpuszczajac po przebudzeniu - wtedy wychodzi na bardzo dlugo... i jako hydrolizat spelnia swoja role.. zadnych problemow zoladkowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 413
Smak truskawkowy - słodki ale nie przeraźliwie. Smacznie się to pije.
Rozpuszczalność - rewelacyjna... Zamieszałem shakerem dwa razy i białka ani śladu... ;]

Działanie? Powiem tak, stosując rano przed śniadaniem i po treningu wyszło to nawet nieźle (6/10) Ogólnie jestem zadowolony :)

"Ból jest ceną siły"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1980
próbowałem truskawki. smak i rozpuszczalność ok. cena już nie za bardzo. czy zwrócił ktoś uwagę na zawartość fatu? ok 8g na 100g to dużo jak na cud techniki zwanej hydrolizatem! a może wph to tylko chwyta marketigowy? sprawdziłęm w necie dla WPH wskażnik BV=104 czyli jak WPC. To żadna rewelacja a za cenę wph można kupić ok 2x więcej dobrej firmowej wpc. izolat cfm wydaje mi się tu lepszym rozwiązaniem - BV=159, lepszy aminogram. abstrah**ąc od tego ciekawi mnie ile % wph znajduje się w tym suplemecnie? Wątpię że jest to 100%. Ma ktoś badania składu tego wph?

Białko, ryż i kreatyna zrobi z Ciebie sk***syna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
tez bym chcial poznac jakies badania tego produktu, dziwi mnie troche ze to bialko jest po prostu pyszne, a ktos kiedys nagadal mi ze wph smierdzi i jest nie smaczne. Jesli w puszcze jest to co deklarowane na opakowaniu to mozna smialo stwierdzic ze to najlepszy produkt wszechczasow:)

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitness Authority - Detonator

Następny temat

Fitness Authority - Fibre Psyllium Husk

Wiecej