SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitness Authority - Beef Amino

temat działu:

Fitness Authority

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7703

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309


Beef Amino

Opis
- Sprawdzone działanie aminokwasów
- Hydrolizat białek wołowych
- Wspomaga procesy anaboliczne i antykataboliczne
- Odpowiada za tworzenie kolagenu w organizmie człowieka

Xtreme Beef Amino to najwyższej jakości i przyswajalności zhydrozlizowane białko wołowe, które bezpośrednio odpowiada za powstawanie kolagenu oraz skutecznie wspomaga procesy anaboliczne i zabezpiecza organizm przed rozkładem tkanki mięśniowej podczas intensywnych treningów siłowych, wytrzymałościowych, siłowo-wytrzymałościowych.

Xtreme Beef Amino dostarcza kompleksowego spektrum egzogennych i endogennych aminokwasów oraz 3 niezwykłe w działaniu aminokwasów: Glicynę, Hydroxyprolinę, Prolinę w idealnych proporcjach i maksymalnie wysokim stężeniu. To aminokwasy, które bezpośrednio tworzą kolagen w organizmie człowieka. Kolagen jest głównym strukturalnym białkiem, tworzącym molekularne cząsteczki, które budują i wzmacniają ścięgna, tkankę mięśniową, tkankę łączną, włosy, skórę i wszystkie wewnętrzne organy. Także kości i zęby człowieka są budowane poprzez dodawanie pierwiastków mineralnych do kolagenu.

Xtreme Beef Amino to siła białek uzyskanych z czerwonego mięsa wołowego o bardzo wysokiej zawartości aminokwasów niż inne rodzaje białka. ( serwatka, mleko, jajka). Zhydrolizowane białko wołowego jest nawet 350% bardziej skoncentrowane pod względem zawartości białka niż popularny stek wołowy, a zawiera 0 tłuszczu oraz 0 cholesterolu.

Xtreme Beef Amino jest polecane i przeznaczone dla wszystkich osób, którzy uprawiają aktywność fizyczną, ponieważ obecność wszystkich aminokwasów w tej unikalnej formule zapewnia maksymalną adaptację tkanki mięśniowej do wykonywanego wysiłku fizycznego.

Xtreme Beef Amino polecane są także wszystkich, którzy chcą wykorzystać aminokwasy egzogenne oraz tego rodzaju jakości białko wołowe w zachowaniu zdrowia i prawidłowej kondycji swoich kości, stawów, włosów, skóry i paznokci.
Zalecane dawkowanie

W celu uzupełnienia diety w aminokwasy spożywać po 2 tabletki wraz z posiłkiem lub między posiłkami.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Beef Amino
Porcja 2 tab
Ilość porcji w opakowaniu 150
Opakowanie 300 tab
Zawartość jednej porcji zaw:
Białko 2 g
Węglowodany 0 g
Tłuszcz 0 g
Typowy profil aminokwasowy:
L-alanina 182 mg
L-arginina 154 mg
Kwas L-asparaginowy 122 mg
Cystyna 2 mg
Kwas L-glutaminowy 226 mg
Glicyna 372 mg
Histydyna 20 mg
Hydroksyprolina 206 mg
L-izoleucyna 36 mg
L-leucyna 78 mg
L-lizyna 76 mg
L-metionina 20 mg
L-fenyloalanina 48 mg
L- prolina 228 mg
L- seryna 68 mg
L-treonina 42 mg
L-tryptofan 8 mg
L-tyrozyna 18 mg
L-walina 62 mg

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 46
Brałem zalecane dawki, po tygodniu dopadł mnie straszny, pulsujący ból żołądka po wzięciu zalecanej dawki, który trwał kilka godzin. Myślałem, że to nie od tego. Brałem dalej minął kolejny tydzień wziąłem kolejną dawkę i to samo dosłownie kilka sekund po połknięciu. Duże opakowanie leci do śmietnika, ciekawi mnie czemu FA wycofało produkt ze sprzedaży... SYF NA POTĘGĘ W ŻYCIU NIE KUPUJĘ NIC Z FA bo to przereklamowany szajs.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 150 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1759
Kilka dni temu kupiłem amino po okazyjnej cenie, na dniach zacznę brać i napiszę coś więcej jak u mnie sprawa wygląda.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitness Authority - Pump Core

Następny temat

Fitness Authority - Vitarade EL

WHEY premium