SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitmax - Base L-Carnitine

temat działu:

Fitmax

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15136

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786



Fitmax - Base L-Carnitine


OPIS PRODUKTU

Base L-Carnitine to suplement diety polecany sportowcom, osobom aktywnym fizycznie oraz wszystkim, którzy chcą zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej i poprawić estetykę ciała. Produkt jest wskazany również wegetarianom - naturalne źródło tego związku to mięso, eliminując ten składnik pokarmowy z diety, ograniczają oni bowiem również podaż karnityny.

L-karnityna jest związkiem pełniącym niezwykle istotne funkcje w procesach transportu kwasów tłuszczowych, dlatego suplementacja Base L-Carnitine może poprawić funkcje metaboliczne i przyśpieszyć proces redukcji tkanki tłuszczowej.


Suplementacja Fitmax - Base L-Carnitine może przynieśc następujące korzyści:
- nasilenie procesów lipolizy i ułatwienie redukcji ilości tkanki tłuszczowej
- zwiększenie zużycia tłuszczu jako źródła energii
- zmniejszenie łaknienia i ochoty na słodycze
- obniżenie poziom cholesterolu we krwi
- pobudzenie tempa przemian metabolicznych, poprawienie krążenia i pozytywny wpływ na pracę serca
- umożliwia przeprowadzenie intensywniejszych treningów, niweluje uczucie zmęczenia i ułatwia regenerację
- działa przeciwutleniająco

L-karnityna jest związkiem naturalnie występującym w organizmie ludzkim, syntetyzowanym z metioniny i lizyny. Niedobory tej substancji objawiają się zwiększoną tendencją do gromadzenia tkanki tłuszczowej, otyłością , problemami z krążeniem i sercem, a także brakiem energii do działania.

Dawkowanie:

Stosować 2 - 4 kapsułki 1 - 2 razy dziennie: po posiłku głównym i przed treningiem.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-02-03 12:30:28

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 282
Polecam ale w większych dawkach, ja na porcję przed treningiem brałem 4 tabletki a po śniadaniu 2. Podziałało ale niestety po kontuzji zalało mnie nie miłosiernie.

mój cel - redukcja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1582
Cześć Ja również stosuje FitMax Base L-Carnitine kupiłem dwa opakowania po 39 zł za sztukę,jak na razie jestem zadowolony i nie nażekam,porcja jest dosyć spora ale mniejsza od ActivLab,biore 2 sztuki przed treningiem 20 min.zażywam ją juz prawie mieśiac i są efekty,ja na razie bardzo sopko,Cena powyzej jest bardzo pociągająca.pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 282
ja właśnie zamierzam nie długo (może w sobote) 3 opakowania kupić ;)

A od września jadę ze spalaczem + l-karnityna.

mój cel - redukcja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1582
Nigdy nie stosowałem zdnego spalacza z lkarnityna ani w ogóle żadnego spalacza,lkarnityna spełnia moje oczekiwania w pełnie,coprawda zastanawiałem sie nad spalaczem ale jakoś wybrałem lakrnotyne i tak zostało,najlepsza jaka jedłem to ActivLab Green Lcarnityna czy jakoś podobnie,teraz waże 76kg przy wzroście 182 cm.pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Efekty trudno ocenić, gdyż dieta była niedopracowana. Nieco więcej mocy, lecz brałem z innymi odżywkami. Jedna rzecz, która bardzo została mi w pamięci to ten okropny zapach z pojemnika i kapsułek. Lepiej nie wąchać tego po jedzeniu...
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 135
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitmax - Amino 2000

Następny temat

Fitmax - Base L-Glutamine 4000

WHEY premium