SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fit pizza na orkiszowo - żytnim spodzie(węglowodanowo - białkowa)

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3400
heja, jest konieczność mieszania tych wszystkich typów mąki? zastanawiam się czy jak dam po prostu 240g mąki pełnoziarnistej to wyjdzie - ktoś próbował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jak nie spróbujesz nie będziesz wiedzieć, większość przepisów powstaje metodą prób i błędów, zmieniając proporcje składników itp. możesz poszukać w dziale przepisy na pizze, bo pamiętam, że na orkiszowym spodzie widywałem takowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3400
być może ktoś już próbował przede mną i nie będę musiała się frustrować kiedy mi wyjdzie glut zamiast pizzy - niemniej dzięki za chęć pomocy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 219 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1142
Hej wyjdzie Ci bez problemu :) osobiście próbowałem już różnych mieszanek i na jednym rodzaju, ale spokojnie powinno Ci wyjść. W razie czego dosyp podczas, wyrabiania ciasta trochę zwykłej mąki pszennej, powinno być łatwiej :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3400
dzięki za konkret!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Melasa, czy warto? Jeśli tak to jak?

Następny temat

Bezy z patelni by MiLeNaPiSaReK

Wiecej