SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fit-Expo, Poznań 9-11.05.2008

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3377
Profesjonalne szkolenia i światowe premiery na Fit-Expo. Trzy pawilony wystawiennicze i pięć przestrzeni specjalnych - targów Fit-Expo fitness & sport park w Poznaniu nie można przegapić!

Organizatorzy targów we współpracy z liderami branży fitness przygotowali przegląd nowości branżowych oraz obszerny program szkoleniowo-marketingowy. Podnoszeniu kwalifikacji sprzyjać będą programy treningowe realizowane przez trenerów o światowej renomie: Spinning Park, Tomahawk Evolution Ride oraz dwudniowa Międzynarodowa Konwencja Fitness Eu4ya. Czwartym obszarem będą profesjonalne warsztaty i pokazy widowiskowej sztuki walki capoeira, prowadzone przez najznamienitszych metres, piąta przestrzeń zarezerwowana została dla Konferencji Fitness & Sport Marketing, która ponownie skoncentruje się na poszukiwaniu rozwiązań najważniejszych problemów branży.
Właściciele i menadżerowie znajdą na targach szereg nowości w profesjonalnym sprzęcie treningowym, większość z tych rozwiązań technologicznych właśnie w Poznaniu będzie miała swoją światową premierę!
Prezentowane będą również nowości w kolekcjach mody fitness, ofercie szkoleniowej, odżywkach i suplementach diety. Komplementarna oferta targowa obejmie wyposażenie niezbędne do kształtowania wizerunku oraz funkcjonalności klubów, siłowni, ośrodków rekreacyjnych i rehabilitacyjnych. Zapraszamy do Poznania w dniach 9-11 maja 2008.

Harder,better,faster,stronger

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3377


1

Harder,better,faster,stronger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Ja ******le ,a ja mamwtedy matury, zycie jest niesprawiedliwe

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3377


2

Harder,better,faster,stronger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Hmm szkoda że to bardziej nastawione na właścicieli siłowni i sklepów ale napewno się przejdę tym bardziej że mam tam ze 300 m
ktoś wie ile ta impreza bedzie kosztować ?
Pozdrawiam

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Jak bede pamietal to wlece

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32271
bede napewno :)

zakochałem się w dziewczynie-metanabol ma na imie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz IFBB Pro

Następny temat

AUSTRALIAN PRO GRAND PRIX VIII 2008

WHEY premium