SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fit Białe Michałki low carb by makrosięzgadza

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
bardzo podobne do czegoś co ja robiłem, ale nazywałem fit chałwą tamto było pyszne więc to też kiedyś trzeba będzie wypróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
DJ_DoDo
bardzo podobne do czegoś co ja robiłem, ale nazywałem fit chałwą tamto było pyszne więc to też kiedyś trzeba będzie wypróbować

Tak. Konsystencja podobna do chałwy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2574 Napisanych postów 5113 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78288
Mózg mi eksplodował!
Extra u mnie zniknęło by od razu wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
tomaszS
Mózg mi eksplodował!
Extra u mnie zniknęło by od razu wszystko.

Rób i zjadaj ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 20 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1810
Wyglądają znakomicie i jutro je sobie zrobię, ale tak się zastanawiam-jaka różnica dla sylwetki czy zjem takie, czy normalne ze sklepu? Zaleje tak samo. Są wysoko kaloryczne :/ Więcej takich przepisów proszę
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 316 Napisanych postów 177 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17485
Wyglądają świetnie. Chyba sobie takowe sprawie :) Kocham zarówno chałwe jak i Michałki !
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez makrosięzg za pkt 1 regulaminu
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
IcyHot86
Wyglądają znakomicie i jutro je sobie zrobię, ale tak się zastanawiam-jaka różnica dla sylwetki czy zjem takie, czy normalne ze sklepu? Zaleje tak samo. Są wysoko kaloryczne :/ Więcej takich przepisów proszę

Różnica ? Sklepowe w 100 gramach b 1o t 33 w 50. Te mają b 35 t 40 w 12. I wiesz co jesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
SandstormNorway
Wyglądają świetnie. Chyba sobie takowe sprawie :) Kocham zarówno chałwe jak i Michałki !

W takim razie będziesz zachwycony :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 9910 Napisanych postów 5604 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18301
Klasa
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na obiad ???

Następny temat

Koktajl oczyszczający - pytanie

WHEY premium