SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fit & Emil back to reality...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115467

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2873


Witajcie,
Na wstępie chciałbym się przywitać mam na imię Marcin mam 21 lat.. Niektórzy mnie znają już z innego forum gdzie się udzielałem, dotychczas, ale dla tych którzy jeszcze mnie nie znają pokrótce postaram się trochę przedstawić moją osobę. Ćwiczę ok. 2.5 roku. Zawsze byłem mały zawsze chudy z czasem kulturystyka stała się moim stylem życia. Po roku czasu doszedłem do wniosku ze aby się rozwijać musze iść do kogoś aby mi pomógł nauczył jak dobrze ćwiczyć jaka dietę trzymać suplementacje itd.. Tak więc wylądowałem w APLAUZIE gdzie pod okiem Darka Karpińskiego budowałem swoją formę. W zeszłe wakacje zacząłem z nim ćwiczyć, on przygotowywał się do Mistrzostw Europy a ja nadal tylko dla siebie. W lutym 2006 pojawiła się we mnie mała iskierka postanowiłem dalej się przygotowywać by wystąpić w moich pierwszych zawodach. Jak pomyślałem tak też zacząłem robić. 14 tygodni morderczych treningów, porannego budzenia o 5tej rano małych racji jedzenia... oraz dziesiątek godzin aerobów zbliżały mnie krok po kroku do zawodów i upragnionego startu. 20 maja 2006r. nastał dzień próby niestety coś się nie udało coś źle poszło bo zająłem 7dme miejsce na 7dmiu startujących. Nie będę się tu usprawiedliwiał, że kolejny zawodnik był o 10 kg większy bo nie o to chodzi, cóż zszedłem na ziemie zauważyłem jaki kawał drogi jeszcze przede mną ile jeszcze trzeba zrobić. Ale cóż nie poddam się dalej będę szedł do przodu z podniesioną głowa mam w końcu cel chce wystartować, chce być kiedyś najlepszy....
Minął już tydzień po zawodach zrobiłem sobie przerwę by trochę odpocząć, by w końcu się wyspać by móc odpocząć i nie przejmować się ze musze wstać i iść zrobić jedzenie na cały dzień... Tydzień wolnego się skończył od wczoraj jestem już na diecie obecnie moim celem jest zdobycie jak największej masy by moc konkurować z innymi zawodnikami. Teraz przez miesiąc robie krótki okres regeneracyjny aby wrócić do wagi która straciłem podczas przygotowań.
Suplementy jakie będę stosował:
- Białko dla uzupełnienia diety
- Gainer by zwiększyć kaloryczność bo mam bardzo szybka przemianę materii i musze jeść w granicach 800-900ww.
- Kreanalkyn,
- Xpand
Dieta jeszcze jej dokładnie nie ustaliłem dziś będę rozmawiał z trenerem to podam ja wieczorkiem.

To tyle o mojej osobie start mojego tematu oraz relacji z okresu regeneracyjno / masowego
1 czerwca 2006r.

Pozdrawiam Marcin / FIT
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2873
dobrze mniejsza o to temat zamknij

a co do postow masz racje wiec wycofuje sie wiec z ankiety zeby innym nie robic zbednego gadania.

pozdrawiam marcin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2873


Pare fotek z zawodów
( drugi od lewej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2873


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2873


2 z lewej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2873


3ka która wygrała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2873


fotka z dnia przed zawodami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2873


tydzien przed zawodami - 13 maja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2873


jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2873


to juz fotka zaraz po zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
heh Marcin
jak ostatnie zobaczylem Twoje zdjecia na gronie to sie bardzo ucieszylem
wielka droga i mnostwo wyrzeczen...gratuluje i trzymam kciuki!

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
kurde niezle..


i to do mnie przemawia!
Znaczy się, że ja też tak mogie..?



Zmieniony przez - coraMietka w dniu 2006-05-30 09:23:39

Right into the danger zone.. :>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak dawkować Xpand??????

Następny temat

SP 80 !!!

Wiecej