SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

First lesson

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc...
Jestem tutaj po raz pierwszy ale przeczytalem chyba z 80% calego materialu na forum. Ale chyba sie przeczytalem. Mam do was dwa standardowe pytania.
Trening i masa.
Nie chce sam pisac bo zapewne wszystko napisze zle. Wiem ze zaraz bedziecie chcieli odsylac mnie do innych postow tak to wynika na forum ale prosze was zrobcie ten wyjatek i pomozcie mi bo ja nie dam sobie rady.
Pytajcie o wszelkie wazne info postaram sie odpowiedziec w miare mozliwosci.
Na poczatku powiem ze cwiczylem ale to tak od czasu do czasu w domu i troche na w-f no ale bardzo duzo gram w noge dlatego od pasa w dol jestem nie proporcjonalny do gory. No i mam powazny problem z klata chodzi o to ze moje zebra bardziej wystaja niz cyce i nie wiem jak sobie z tym poradzic. Bo jak sie poloze na plecach to tak samo zebra wystaja a klata opadnieta na maxa w dol. Dlatego prosze o trening na rzezbe i dobra diete. Wage mam spora ale nigdzie tego nie widac tylko w nogach ale to od grania.

FAJNIE BY BYLO JAKBYSCIE POMOGLI...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12649
Na początku odpowiedz na te pytania:
1. Ile czasu już trenujesz - czy robisz to systematycznie - jeśli tak - to ile czasu. Jeśli nie - to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
2. Jak trenowałeś ostatnio: 3-6 miesiecy - konkretny plan treningowy zawierający:
- rozkład tygodniowy treningów (z podziałem na grupy mięśniowe),
- ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe ciężary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
- jakie efekty przyniósł ten trening - konkretnie: masa, tłuszczyk, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.?
3. Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...?
4. Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
5. Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17293

-the power and the glory-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12649
Może po prostu dopiero się zarejestrował a wcześniej przeglądał forum jako anonim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najpierw co do dev86 z ciebie to agent nie wiesz ze mozna jak juz powiedzial reload ogladac forum bez rejestrowania sie???? ale mniejsza o to nie po to tu jestem.
teraz juz do reaload.

ad1. tzn tak. zaczalem trenowac na silce od zeszlego roku ale to tylko kilka miesiecy i to nie systematycznie troszeczke w domu i troche na w-f jak wczesniej napisalem i teraz byla dluga przerwa tak wiec mozna napisac ze treningu nie bylo.
ad2. trudno mi napisac bo wlasciwie tego treningu jak juz wspomnialem bylo jak na lekarstwo tak wiec powiem tak: jak juz cwiczylem to co mi sie podobalo nie mialem konkretnego treningu od tak sobie wybieralem co chce robic i cwiczylem.
3.co chce osiagnac hmm najlepiej to sile, wytrzymalosc, rzezbe bo mase wydaje mi sie ze mam ale jestem chudy jak cholera tylko te nogi grubasne mam ale to od grania tam mi sie chyba nazbieralo te 83.5 kg.
4. mozliwosci. od pon-pt szkola od 7-15 (16 jestem w domu) zapal do cwiczenia mam tak wiec czas znajde na pewno po szkole bo rano godzine przed autobusem wstaje do szkoly i biegam jakies 3-4 klocki. a moje mozliwosci sprzetowe to: gryf prosty, lamany, 2x hantle, laweczka lamana a teraz juz w produkcji wyciag i modlitewnik. jak cos jeszcze trzeba to pisz na pewno zespawam.
5. zadnych przeciwskazan moje serce uderza 48 razy na minute to lekarz powiedzial ze ja nie mam serca tylko.. zapomnialem w kazdym badz razie wypas dobre. mialem za wysokie kiedys cisnienie ale juz sie uspokoilo tak wiec z tym wszystko jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
No i mam powazny problem z klata chodzi o to ze moje zebra bardziej wystaja niz cyce i nie wiem jak sobie z tym poradzic-- ---------------chodi o to ze masz slaba kalte - czy wada postawy ???

Dlatego prosze o trening na rzezbe - JAK NA RZEZBE ? PODOBNO CZYTALES FORM I NIE WIESZ NA CZYM POLEGA TRENING NA REZBE ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nastepny czepialski.
no to na co ma byc ten trening? mase niby mam przy mojej wadze tak wiec na co? nie orientuje sie za bardzo dlatego prosze o pomoc i wydaje mi sie ze mam ta wade postawy ale jak to mam zniwelowac? ale ja tu prosilem o trening i diete ale przy okazji to tez by sie przydalo


pozdro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12649
Chyba powinieneś wybrać się do ortopedy. Specjalistą od wad postawy to ja może nie jestem ale wizyta u lekarza wydaje mi się konieczna... A na pewno nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma sprawy moge isc a pomozecie mi z tym treningiem i dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra to trening przepisalem z innego postu i tam mowicie ze jest spoko. Zmienilem jak pisaliscie dalem klate z tricem i grzbiet z bicem na poczatek. Teraz pozostaje mi dieta z ktora sobie zapewne nie poradze. I z tego miejsca prosze was o pomoc. Niech ta dieta mnie rozbuduje ladnie. Tylko najpierw prosilbym o rade ile godzin i jak cwiczyc. Bo nie wiem a mam do zarzadzenia tylko jak pisalem na poczatku laweczke gryf prosty lamany i dwie hantle i modlitewnik. Czy moglby mi ktos napisac co na moim sprzecie cwiczyc i w jakiej kolejnosci i po ile powtorzen? Dacie rade? Bo ja nie
PN
klatka + tric

WT
wolne

SR
grzbiet + bic

CZ
wolne

PT
nogi + barki(kaptury)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiscie mam jeszcze wyciag o ktorym zapomnialem napisac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FITNESS A BIUST

Następny temat

Jakiej firmy Kreatyne i HMB

Wiecej