SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Firma Ostrovit

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2083
TomQ-MAG
pozostaje wersja w kapsulce zelatynowej, tam tez nie masz dodatkow smakowych, czy barwnikow
jednak jw glutamina, kreatyna, beta-alanina praktycznie nie smakuja niczym
gorzej z bcaa, leucyna, eaa, czy ekstraktami niekapsułkowanymi

Właśnie się napaliłem jak szczerbaty na suchary, że są w kapsach bez dodatków, ale niestety...
"Monowodzian kreatyny, substancja wypełniajaca - fosforan wapnia; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu."
https://ostrovit.com/pl/monohydrat-kreatyny/53-monohydrat-kreatyny-1000-150-tab.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
czyli jednak nadal cos tam wrzucaja
no to pozostaje poszukac firme, ktora nie barwi kapsow na bialo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Tego typu związki muszą być dodane do suplementu. Inaczej by np. skamieniała lub kapsułki by pękały, gdyby nie było substancji wypełniającej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2083
To jak to się dzieje, że odżywka Ostrovitu, kretka czy glutamina w proszku nie kamienieje? Mam ją już z pół roku i nadal pięknie sypka :O Kapsułka coś zmienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
tzn co masz na mysli?
moze sporo antyzbrylacza dali

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2083
no nie mogli, bo w składzie jest czysta odżywka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
niekoniecznie to sa ilosci "kosmetyczne"

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupowałem tabletki, minerały, kreatyne itp rzeczy od Ostrovitu i wszystko działa, badania krwi sobie robiłem podnosi co ma podnosić, więc wszystko gra i do tego dość tanie. Co do smaku zawsze było ok, co kto lubi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5481
Siema. Kupiłem cytrulinę ostrovitu w sklepie i ta srebrna folia jaka oddziela wieko od proszku jest tak mocno przyklejona że wygląda jakby ktoś ją przykleił na klej uniwersalny (nie da się odkleić trzeba było zrobić dziurę aby się dostać). Ogólnie na samym gwincie też było podsypane proszkiem. Prawdopodobnie zostałem oszukany i ktoś mi tam wsypał jakieś carbo które jest dużo tańsze. Czy ktoś Was próbował ich cytruliny? Czy też tak ciężko się odklejało tę folię? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Najsłabsze psy najgłośniej szczekają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9299
Ja stosowałem cytrulinę Ostrovit i wiele innych supli, wszystko solidnie i szczelnie zapakowane.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vpx md2 meltdown

Następny temat

sikanie po kreatynie

WHEY premium