SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Firma Ostrovit

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2083
Witam, Panowie a jak sobie radzicie z z odżywkami Ostrovita bez dodatków/słodzików? Ja już nie daje rady, takie gorzkie... Próbowałem z sokiem, ale nie daje rady pomysł. Próbowałem ładować to w kapsułki, ale okazało się, że kretka z glutaminą to około 40 kapsów na dzień, nie licząc aakg. Jak Wy sobie z tym radzicie? Macie jakieś pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
wsypujesz do buzi i zapijasz po prostu
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Betka, cytrulina, aakg firmy ostrovit ok. Co do białek próbowałem wielu smaków i nie jest najlepiej. Jak dla mnie do wypicia jedynie smak pistacjowy ewentualnie kokos lub wanilia. Czekolada totalna ohyda. Zdecydowanie lepsze SFD ( nie reklamuję produktu). Ale każdy lubi inne smaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Dawno nie miałem nic z Ostrovitu
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Z ostrovitu miałem bcaa naturalne, nie było problemu j/w do buzi i popić. Kup sobie bcaa smakowe i mieszaj pół na pół .
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Nie stanowi to dla mnie żadnego problemu. Większość suplementów nie ma smaku, ewentualnie lekko gorzkawy. Ciężko mi sobie wyobrazić jak można mieć z tym problem. Po prostu ich nie stosuj.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2083
domer
Nie stanowi to dla mnie żadnego problemu. Większość suplementów nie ma smaku, ewentualnie lekko gorzkawy. Ciężko mi sobie wyobrazić jak można mieć z tym problem. Po prostu ich nie stosuj.

No widzisz nie wszyscy są tacy sami kolego. Niektórzy nie chcą zjadać słodzików/cukru/stearynianów/etc, alternatywą są odżywki bez dodatków, więc tak jakby jestem na nie skazany. Myślałem, że może ktoś ma jakiś dobry patent, ale widać, że nie bardzo ;) dzięki za odpowiedzi! Pozdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Ja nie również nie chce. Nie wyobrażam sobie spożywać 8 supli na razi w tym każdy z barwnikami, słodzikami. Dziwi mnie jak np. kreatyna czy glutamina może nie smakować. One są praktycznie bez smaku.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
pozostaje wersja w kapsulce zelatynowej, tam tez nie masz dodatkow smakowych, czy barwnikow
jednak jw glutamina, kreatyna, beta-alanina praktycznie nie smakuja niczym
gorzej z bcaa, leucyna, eaa, czy ekstraktami niekapsułkowanymi

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2083
domer
Ja nie również nie chce. Nie wyobrażam sobie spożywać 8 supli na razi w tym każdy z barwnikami, słodzikami. Dziwi mnie jak np. kreatyna czy glutamina może nie smakować. One są praktycznie bez smaku.

No moja kretka i bcaa z Ostrovita są gorzkie bardzo :O Dlatego nie możemy się dogadać hehe. Jak Ty masz bez smaku to zazdroszczę!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vpx md2 meltdown

Następny temat

sikanie po kreatynie

WHEY premium