SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fire Snake - GLADIUS

temat działu:

Fire Snake

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13695

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190



GLADIUS

Opis
- Specjalny preparat przedtreningowy.
- Zwiększenie poziomu energii.
- Pompa i siła mięśniowa.
- Szybsza regeneracja.

Gladius to profesjonalnie skomponowana, silnie skoncentrowana formuła przedtreningowa.
Opracowany by zapewnić wysoki poziom koncentracji, skupienia i niewiarygodny wzrost siły oraz pompy mięśniowej podczas treningu.

Nie marnuj swoich pieniędzy i treningów – Gladius nie zawiera “wypełniaczy” – dostajesz aktywną formułę w której każdy składnik ma wielkie znaczenie dla Twoich wyników.


Połączenie bezwodnej kofeiny I floradrenu to bardzo silny, a przy tym bezpieczny zastrzyk energii dla Twojego ciała. Zastrzyk którego potrzebujesz aby przejść przez najlepszą sesję treningową w swoim życiu.
Zalecane dawkowanie

Jako środek dietetyczny specjalnego przeznaczenia należy rozpuścić 1 porcję (8gram – jedna miarka) w 300ml zimnej wody lub soku.

Porcję GLADIUS należy przyjąć na 30 minut przed sesją treningową.

WAŻNE: Nie należy przekraczać maksymalnej dawki dziennej w wysokości 1 porcji (8g). Stosować tylko w dni treningowe.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Gladius
Porcja 8g
Ilość porcji w opakowaniu 40
Opakowanie 320g
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna 17kcal
Tłuszcze 0 g
Białko 0 g
Węglowodany ogółem 4,2 g
MUSCLE VOLUMIZING COMPLEX 1467 mg
Beta Alanina, L-Arginina HCL, Kreatyna (Creapure), Kofeina bezwodna, L-Tyrozyna
NEUROSTIMULANT COMPLEX 927 mg
Ekstrakt gorzkiej pomarańczy 6 %, Floradrene - ekstrakt z bodziszka, Ekstrakt zielonej herbaty30%, Ekstrakt z Cytryńca Chińskiego 9%,Fenyloalanina
PRO-ENERGY COMPLEX 4200 mg
Sukraloza, Fruktoza, Maltodextryny, Ekstrakt z korzenia cykorii
Pozostałe składniki:
Ekstrakt z pokrzywy, Guma Ksantanowa, Kwasek Cytrynowy, Ekstrakt z jagód, Witamina B3, Niacyna, Ekstrakt z poziomki, Smak poziomkowy


Test
https://www.sfd.pl/Test_i_Opinie_Olimp_RedWeiler,_Fire_Snake_Gladius,_USP_Labs_Jack3d_Micro-t905447.html

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-01-25 14:35:49

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4667
miałem próbkę smak nie za dobry taki jakiś dziwny rozpuszczalność dobra i nic po za tym ;)

Życie zaczyna się po 40-tce .. w bicepsie ;)

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4640
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3766
Nie rozumiem dlaczego został usunięty post powyżej - to była słuszna uwaga, ale wiązała się jednak z BŁĘDNYM podaniem powyżej składu produktu ponieważ na stronie producenta jest wyraźnie napisane:

Floradrene - naturalny ekstrakt z bodziszka bez zawartości DMAA

Insolence - Project Konflict

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
bo to k***a temat od opinii a nie od sugestii? macie temat podwieszony tam prosze zalazenia pisac to takie trudne?


poza tym takie sprawy zglaszajcie w BOK nie w tym dzialem, bo opisy sa ze sklepu SFD

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-12-09 12:27:55

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3766
A trudne jest prawidłowe napisane składu?
Nie rozumiem skąd te nerwy skoro się pomyliłeś.

Insolence - Project Konflict

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
ja sie z niczym nie pomylilem, macie jakies sprawy odnosnie opisow w sklepie sfd piszcie w BOK


posty maja byc przejrzyste i czytelne, to wpadacie i robicie od razu na pierwszej stronie syf az sie wk***ic mozna. dywagacje nie w tym dziale, lub w temacie sugestii
Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-12-09 12:30:22

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-12-09 12:31:56

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3766
W porządku.

Mam próbki, przetestuję - napiszę opinię.

Insolence - Project Konflict

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Miałem 5 próbek, moje odczucia:
Smak: 0/5 - smakuje jak wymiociny
Pobudzenie: 2/5 - bez rewelacji, ale czułem się jak po większej ilości napoju energetycznego
Wytrzymałość: 4/5 - tu chyba jedyny plus tego suplementu, machałem żelastwem i nie czułem zmęczenia, dopiero po półtorej godziny treningu było gorzej
Pompa: 2/5 - praktycznie nie odczułem, jedynie delikatne pieczenie.

I co najdziwniejsze, po treningu i powrocie do domu, czułem się jak na kacu po babie, zero siły, zjazd jakby zawierało 1,3 (a chyba nie zawiera?). Od siebie, nikomu tego nie polecam, no chyba że tylko na mnie tak dziwnie działa.

Zmieniony przez - MCMVIII w dniu 2013-01-29 13:28:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
zjadlem dwie porcje i sprzedalem, badziewie. Dodatkowo efekty uboczne w postaci palenia twarzy i plam na ciele pozostawie bez komentarza. Produkt w ogole nie powinien byc na polkach sklepowych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fire Snake - REMEDY

Następny temat

Fire Snake - REBELLION

WHEY premium