SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Finasteryd - dawkowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6358

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

88

Wzrost

180

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

120

Obwód uda

68

Obwód talii

85

Staż na siłowni

kilka lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

b200 / w350 / t100-150

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

kilka, głównie prop/enan 300mg/tydz

Opisz swój plan treningowy

fbw5x5

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

enan 300mg/tydz 3 msc temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

ok 12%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

ława 160, mc 230, przysiad 200
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
flex1976
Dokładnie jw . Pozatym Fina rownież nie jest środkiem bez skutkow ubocznych


Zdaje sobie sprawe z tego ale i tak jestem skłonny spróbować. Widziałem dużo negatywnych opinii i tym się kierowałem ale w tych negatywnych opiniach niestety żadnych konkretów. Nie mam też zamiaru jeść tego non stop, jedynie na czas cyklu

/fitprzepisy
5 mg do jakiej dawki testa? też słyszałem, że nie warto przekraczać tych 5 mg bo im więcej, tym różnica w działaniu jest wyższa jedynie w kilku %.
Jak taka dawka się ma do testa wbijanego z zewnątrz? bo nie wydaje mi się, żeby dziadki którzy to jedzą na przerost prostaty mieli teścia 20x ponad normą


Zmieniony przez - mytant w dniu 2018-03-09 12:58:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
Znajomy leci 1mg cały czas od kilku kat a na cyklu 2,5 i twierdzi że gdyby nie ten lek to dawno by wylysial. Dodam tylko że lek i dawkowanie ustala mu androlog. Sam zauważyłem u siebie większe zakola po roku na teście i jeżeli wejdę na cykl to też dołoże fina chociaż w dawce 1,25mg. W ogóle ciekaw jestem czy branie fina na cyklu nie zmniejsza też wysyfiania
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Ciekawe jak ten androlog dobierał mu te dawkowanie do dawki testa ?
Nic Ci nie pomoże masz wyłysiec to wylysiejesz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
Piszcie ludzie coś więcej. Jakie dawki +/- teścia do tej finy leciały?
pitbull82 fina wpływa na gruczoły łojowe więc powinno być mniej syfów. też mi się skóra mocno przetłuszcza na malutkich dawkach testa a na 350mg wzwyż to można nożem smalec skrobać ze skóry

flex no tak ale jak można później to czemu nie spróbować?


Zmieniony przez - mytant w dniu 2018-03-09 22:06:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
To ze skóra się przetłuszcza to wina estro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
Prolka dół, estro blisko widełek. Z ciekawości robiłem testy na sobie jakiś czas temu czy to wina androgenów. po krótkim masterze/winie to po całym dniu spokojnie kanapke by posmarował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
No to chyba jesteś inny %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
Ja też skłaniam się do dht jako głównego winowajce tłustej skóry i trądziku na cyklu. Sam miałem estro cały czas pod kontrolą a i tak wysyfialo. Poza tym na odbloku gdzie leci mix dłonie tamox momentami więcej syfu niż na teście się robiło
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Nie bierz 5mg...k**** Ci nie stanie po 2tyg, ja teraz lece 1/4taksa ed czyli 1.25mg...doloze winko w next tyg wiec sie 2.5 podbije moze 3.75mg zobaczymy. Jakbym leciał no 50mg wina i 50-100mg mastera ed to napewno 5mg dziennie bym bral, efekt polepszenia jakości włosów jesli takowy wystąpi to 3msc minimum


Zmieniony przez - tutifruti124 w dniu 2018-03-10 10:05:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
Nic ci nie da podbijanie finy przy winie/mastera bo one są już pochodnymi dht....i co Fina ma zatrzymac, zachamowac? Chłopie ona działa tylko przy teściu żeby nie "szedł" w dht i to blokuje a nie już czyste bądź pochodne dht.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL

Następny temat

Roczny cykl na teściu, 6mc tren pytanie..

WHEY premium