SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FinaFlex Stimul8

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 142294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 182
Sorki ze odswiezam, ale ciekawy jestem tego pre workoutu, ten nowy wypust juz raczej lipa? Czy dalej trzepie jak trzeba :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
lipa, to juz nie to samo
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 182
Co innego polecacie? cos podobnego? Rage od centuriona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
moze byc
z innych masz chocby gold fury
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Pytanie, czym się różni ten https://sklep.sfd.pl/FinaFlex_Stimul8_High_Performance-opis36586.html od tego https://sklep.sfd.pl/FinaFlex_Stimulpis32587.html który lepszy? Najlepiej, miał ktoś do czynienia z jednym i drugim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
TomQ-MAG
moze byc
z innych masz chocby gold fury

Rowniez polecam sam podjadam teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
bierz esp z metabolic nitrition, rage i fury sie chowaja

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Bardzo was przepraszam, że odświeżam, aczkolwiek narobiliście mi smaka, a gdzieś koło 18 strony dostałem obuchem w potylicę, gdy przeczytałem, że nowy Stiul8 nie działa już jak stary. Może w 2019 roku pojawiło się cokolwiek na rynku o podobnym działaniu? Coś co porządnie klepnie chemią, czyli dobre ćpańsko? Bardziej chodzi o psychikę, nić o całą resztę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 67
Nie wiem czy dostępny w Polsce ,ale dla mnie idealny jest pre kaged. Na Amazonie na pewno się znajdzie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
urx bombshell w starej wersji, zdecydowanie lepszy w dzialaniu niz stimul8
z nowości , z lzejszych troche bardzo fajnie działał na mnie riddick
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki a dieta

Następny temat

Basen-egzamin na ratownika-dobór supli, kreatyna aakg?

WHEY premium