SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FinaFlex Stimul8

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 142289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 221
Witam Obecnie dzisiaj To wziąłem o godzinie 17:30 jak jest ta Miarka to wziąłem 60 % z jej całej. o 19:30 sończyłem ćwiczyć
o 20:40 brałem kąpiel we wanie i polewałem sobie głowe zimną wodą i się zastanwiałem co mi jest Ro jest Jakaś Amfetamina czy co oczym mam rozwalone serducho oszalało przeczytałem przedchwilą zanim zaczałem pisać ten post że 1 dawka to 3,8 g to ja źle przeczytałem myślałem że 10 g to jedna dawka czyli wziąłem jakieś niecałe 8g przesadziłem tak wiem jesli chodzi o działanie to zrobiłem wszystkie swoje ćwiczenia x 2 bo w trakcie ich robienia skonczyłem i robiłem je dalej bo nie czułem zmeczenia nic poprostu nadal się czuję jak bym to wziął z 1 h temu Serio coś niesamowitego tak się zastanawiam czy jak bym dał ziomkowi by sobie wciągnął ntakie 0,5 czy by nie spał do jutra he uważam że ten środek jest ZA MOCNY wiem ja przesadziłem ale jutro mam zamiar wziąść 1 G i zobaczymy co będzie ogólnie to schowajcie w domu przed dziećmi w najwyszej półce najlepiej w seifie. Wywaliło mnie z Butów Ciekawe czy zasne masakra jak tak dalej pójdzie ćwicząc nie czułem żadnego zmęczenia pratycznie robiłem serje po 10 razy ale stwierdziłem że bede robił po 15 a przy 15 wyszło że zrobie do 20 i tak wyglądała moja kazda seria po 20 razy 4 serie gdzie po tych 4 seriach czułem się jak bym żadnej nie zrobił i szczerze zrobiłem wszystko co chciałem x2 i tak czuje się jak bym nic nie ćwiczył heh możecie się zaśmiac no chu,,, przedawkowałem troche ale nigdy więcej zastanawiam się czy tego na śmietni nie wywalić bo to jest bardzo niebezpieczny produt,,, Pozdrawiam Do Jutra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaką masz wersje najlepiej wstaw photo

Brałem wszystkie "mózgoj**y" Stimula8 bardzo dobrze wspominam, lecz właśnie kończę puchę czegoś lepszego.
"God of Rage" skupienie i energia jak po Stimulu8 ale lepsze samopoczucie i brak efektu "jakbym na czym był"
Dodatkowo fajnie, że jest tam joszka to trochę tłuszczyku może zejdzie.

Ale wracając do meritum tematu Stimul8 to jest dla narkomanów lubiących fazę jak po kokainie lub fecie
Trening się robi na tym zaj**iście ale na koce i fecie też a nie o to chodzi w przedtreningówce.
Mi osobiście brakuje jeszcze pompy po tym proszku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11968 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
ja nie moglem stosowac w ogole stimul8 pomimo, ze nie jedno w swoim zyciu juz stosowalem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3348
Jak nowy wypust ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie próbowałem ale patrząc na skład to niewiele wspólnego ze starym stimulem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nowy wypust to nie ma nic wspolnego z tym pierwszym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3348
kamilplnk
Nowy wypust to nie ma nic wspolnego z tym pierwszym


Ok, ale ogólnie warto interesować się w takim razie tym pre, czy szukać czegoś innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak chcesz coś mocnego to centurion rage
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1318
Nie musi być to coś mega mocnego, planuje teraz kupić coś normalnie dostępnego na sfd, a za jakiś czas dokupie chikare katane na geranium zeby zobaczyc jak to dziala. Stimul8 jak wypada w zestawieniu z MrHyde? Szukam czegos mocniejszego od napalmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11968 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki a dieta

Następny temat

Basen-egzamin na ratownika-dobór supli, kreatyna aakg?

Wiecej