SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Filmy o sztukach walki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 226
Szukam filmów związanych z tematyką sztuk walki.
Np. Chłopak dostaje wpierd×l, zaczyna trenować i będąc w szczycie formy mści się na dawnych prześladowcach
Coś w tym stylu :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 175 Napisanych postów 559 Wiek 23 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51806
Shanice
Szukam filmów związanych z tematyką sztuk walki.
Np. Chłopak dostaje wpierd×l, zaczyna trenować i będąc w szczycie formy mści się na dawnych prześladowcach
Coś w tym stylu :)


Najlepsza będzie Akademia Policyjna, cz. 1. Ostatnio ogladałem. Tam występuje taki grubas, Barbara, którego koledzy maltretują. Aż Barbara zapisuje się do Akademii Policyjnej, uczy się walczyć i wykorzystując nabyte umiejętności oraz służbową tonfę spuszcza kolegom przeraźliwy łomot.




Zmieniony przez - KrzyśK w dniu 7/30/2018 5:49:23 PM
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Karate Tygrys" zwany "Bez odwrotu".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorry dubel


Zmieniony przez - MMA w dniu 2018-06-10 21:19:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 226
Dzięki. Muszę sprawdzić. Ktos jeszcze? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 55 Wiek 4 lata Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2310
Kickboxer (1989)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136789
https://www.imdb.com/title/tt1023111/ - Never back down, pod spodem patrzysz w sekcję PODOBNE

Wszystkie filmy z Jackie Chanem: wchodzisz w jego filmografię na IMDB i szukasz jego filmów online




Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2018-06-10 23:12:05
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
karate kid
Kumple z 1992 roku

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Champion 2, 3, 4, Człowiek ringu, Po prostu walcz

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
W championie raczej nie byli chłopcami do bicia, tam już umieli dobrze walczyć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shanice
Chłopak dostaje wpierd×l, zaczyna trenować i będąc w szczycie formy mści się na dawnych prześladowcach
Z ciekawości, po co Ci takie filmy
Pytam bo ja nie mam przyjemności oglądać filmu który jest przewidywalny do bólu. A Ty wręcz szukasz filmów o wiadomym zakończeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 226
MMA
Shanice
Chłopak dostaje wpierd×l, zaczyna trenować i będąc w szczycie formy mści się na dawnych prześladowcach
Z ciekawości, po co Ci takie filmy
Pytam bo ja nie mam przyjemności oglądać filmu który jest przewidywalny do bólu. A Ty wręcz szukasz filmów o wiadomym zakończeniu.


Lubię takie filmy a że znam zakończenie to aż tak mi nie przeszkadza. (jak fajny film to lubię np oglądać kilka razy ;)

Dziękuję wszystkim za tytuły :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie na boks, boks tajski, kickbox indywidualne do 50 zł Ursus i okolica?

Następny temat

Dołączenie na swd na nowy nabór po terminie.

WHEY premium