SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Filet z kurczaka - 'Erupcja Wulkanu' MEGA

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1393
Witam , dzis szukalem pomyslu na obiad w tym dziale . Znalazlo sie pare fajnych propozycji ale pomyslalem ze moze sam sie wykarze weną twórczą ;D. [Przepis wymyslilem sam , a nazwa odpowiednia do kompozycji na talerzu ) ]

Składniki: 300g piersiczki ,200g pomidorow z puchy (1/2puchy),100g ryzu , srednia cebula , jogurt bałkański 160g (kubek ma chyba 350g),ziola prawansalskie , przyprawa do potraw z ryzem lub curry,sol,pieprz. Co do przypraw wiadomo wedlug uznania , ale wedlug mnie bez nich te danie nie jest tak smakowite;D.

1.Dobra najpierw sosik/dip ;) do miski ladujemy pomidoreny i jogurcik calosc posypujemy ziołami (nie żałujemy :D) i mieszamy.Jak to zrobimy zaczynami miedzy czasie gotowac ryz wstawiamy wode itd...





2.Kroimy piers i cebulke.. :)




3.Lekko podsmazamy piers,solimy,pieprzymy po kilku minutach dodajemy cebulke lekko ja szklimy.



4.Ja dodalem jescze kostke przyprawy knorr - smazona cebulka.Stad taki ladny kolorek


5.Dodajemy sosik do naszego mieska i calosc dusimy na wolnym ogniu 10-12min


6.Gdy miesko sie robi , odcedzamy ryz i ladujemy przyprawy do potraw z ryzu lub curry , dajemy tyle az kolor bedzie ladnie lub gdy poprostu nam wystarczy :P.



7. Calosc komponujemy na talerzu wedlug uznania mozna wszystko do michy i pomieszac wsunac jak prosiak i git;D , ja troche kombinowalem zeby apetyczniej wygladalo i tak to wyszlo...









SMACZNEGO
B-80,4 !
WW-102,64
T- 17,7
KCAL-888

Nie wiem czy czasem czegos nie sknocilem przy obliczaniu bo strasznie duzo kalorii wyszlo hmm. Ale i tak warto sprobowac ;)

MSR

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
zapowiada sie ciekawie, tylko co to za jogurt w smaku cos podobnego do naturalnego?

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1393
tak tylko ze ten jest bardziej gesty , mieszkam w Gdansku byc moze w niektorych miastach moze byc problem z tym jogurtem wiec mozna zastapic NATURYLANYM :). Uzylem tego bo jest bardziej gesty co daje fajna konsystencje w tworzeniu dipow /sosow

MSR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7481
ja polecam jogurt naturalny firmy ZOTT - jest właśnie bardzo fajnie gęsty ;)
http://www.bocian.co.uk/upload/Products/zott-bio-jogurt-naturalny-400g-2812.jpg


Zmieniony przez - mewho w dniu 2009-05-27 13:47:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1393
jadlem go , dobry jest;))

MSR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
haahha dobre sog

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 39 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 512
Jutro przyrządzę, zobaczymy jak wyjdzie na Naturalnym
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 39 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 512
Trzymaj SOG'a, smakowało mi wyszło mi troche wodniście ale to dlatego że dałem pomidory z puchy wraz z tą wodą, nastepnym razem dam tylko pomidorki i jogurt :]

Ps. do sosika potrzeba duuuzzzooo przypraw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 965
Sog
tylko to smazenie mi sie nie podoba ale lux
i tak zrobie ! :D

"Nie ma rzeczy niemożliwych.
Pańskie życzenie jest tylko drogie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1393
Dzieki za SOG'i panowie . Wlasnie wedlug mnie moze lepiej te pomidorki jescze bardziej odsaczyc i ciut mniej jogurtu,bo jak widac na fotach dania troche sie leje . NIe przeszkadza to w szamaniu ale mysle ze mozna by bylo podkombinowac zeby calosc byla bardziej gesta ;) Ale to kazdy wedlug uznania :).

MSR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 613
Dobra robota :p Musze przetestować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedzienie dla POPEYE

Następny temat

Szybki posiłek potreningowy inaczej - ziemniaki+tuna

WHEY premium