SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Filet z kurczaka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 420 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6793
W Jakim sklepie najlepiej zaopatrzać się w Filet z kurczaka, jest to główny składnik mojej diety i zastanawiam sie gdzie kupie kurczaka "najlepszej jakości"

;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Szczegolnie, ze w lidlu oszukuja piszac o kurach i jajkach z "powolnego wybiegu" co myli konsumentow bo to klatka a nie dziubiaca trawe kura. Taki tam niuans


Ja malo kurczaka jem, bardziej indyka. Niemniej nie popadalbym w skrajnosci - lepiej kupic tego tanszego.

sam zakladam hodowle przydomowa zielononozek na wiosne, ale na jajka bardziej.





Zmieniony przez - abdulkanarek w dniu 2018-02-21 14:10:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1274 Napisanych postów 472 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17139
Cześć, najlepiej kupować tam gdzie mają produkty ze sprawdzonego źródła. Możesz zawsze w sklepie zapytać skąd biorą kurczaka i sprawdzić w Internecie miejsce pochodzenia. Dotyczy to nie tylko kurczaka ale również innych produktów mięsnych. Ja kupuję u rzeźnika lub w sprawdzonym sklepie mięsnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Jak Cię stać, to kupuj ekologiczne z wolnego wybiegu. Jeżeli nie, to większe ilości w sytuacji promocji Lidl/Biedronka i mrozić. Ja nie widzę różnicy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 420 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6793
pytam własnie brdziej o sklepy typu lewiatan/biedronka

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Ja kupuję tak jak napisałem wyżej. Czasami jest promocja po 9,90, więc biorę 5-10kg i mrożę.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Kupuj zagrodowy z Lidla, lepiej dopłacić troszkę gdyż te kurczaki rosną dłużej.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja z lidla biorę, najlepiej mi podchodzi, śledź dział https://www.sfd.pl/__TANIE_KUPOWANIE__-t984421-s431.html#post-18425027 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Obojętnie gdzie i tak nigdy do końca nie wiadomo gdzie to chodziło i co jadło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4241
Lidl to dużo lepsza opcja niż Biedronka, kupując w biedrze kurczak dla mnie jest twardy i niesmaczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Możesz kupić zarówno z biedry jak i z lidla.
Nie ma większej różnicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie wiadomo, ale z lidla mi lepiej podchodzi mięsko

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta początki prośba o sprawdzenie

Następny temat

Oceńcie

WHEY premium