SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fightclub Koszalin - opinie

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14295

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24996
Witam.

Planuje zapisać się na boks. W Koszalinie jest 1 szkółka Józefa Warchoła. Czy jest ktoś kto tam już ćwiczy? Jeżeli tak to niech coś napisze. Kto prowadzi treningi, na czym mniej więcej polegają, jak atmosfera w klubie, cena karnetu, grupy treningowe itd. Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczny.

Proszę nie pisać "Idź i sprawdź", bo nie po to jest ten temat.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11581
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24996
Ja wiem :) Chodzi mi o opinie ludzi ćwiczących tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Również proszę o opinie, bo także mam w planach się zapisać (otyle, że bk). Co do ceny, to wiem, że 100zł, bo się kontaktowałem (boks pewnie to samo). Na stronce są trenerzy kb. Ogólnie - bardzo dobry kontakt mailowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6717
boks jest też tu http://www.ficek.orangespace.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
warchoł nie przykłada uwagi do trenujących z ktorych nie bedzie mial pozytku :)

nie walczysz na galach nie zarobi na tobie...

na priv moge opowiadac godzinami o trenowaniu u niego

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24996
Aderos wysłałem @ jak znajdziesz chwile wolnego czasu to super jakbyś coś więcej mi napisał.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 952
Eh ja to mieszkam na zadupiu można powiedzieć i u mnie nic nie ma praktycznie a do koszalina mam 50km więc jeżeli masz okazję to korzystaj

Zmieniony przez - sidodo111 w dniu 2012-01-26 23:25:01
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WYJAZD NA RYBY Z OPEN STARGARD

Następny temat

Wyjazd na ryby z Open Stargard

WHEY premium