sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Fenyloalanina - przykry zapach potu

Wysłana -
Witam,
ostatnio zauważyłem u siebie przykry zapach potu, taki zwierzęcy, mysi. W Google doczytałem się, że taki zapach potu może być objawem gromadzenia się fenyloalaniny w narządach, ale to raczej u niemowlaków. Stosuję stimul8 1.5 miarki 4x w tygodniu, a w nim jest ta fenyloalanina. Miał ktoś z Was taki problem po stosowaniu tego suplementu? Czy to jednak w ogóle nie musi być z nim związane?
Pozdrawiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Spróbuj odstawić i zobaczysz czy dalej to występuje. Jeśli zniknie to odp będzie jasna
Wysłana -
Niby najłatwiejszy sposób, ale nie chcę go odstawić, bo nie mam zamiennika w tej chwili choć może powinienem wrócić do zestawu:
Arginina 5g / Cytrulina 5g / Betaalanina 5g / Kofeina 400mg
Wysłana -
Bez przesady... pare dni Cię w niczym nie zbawi.
Wysłana -
Dokładnie to nie jest coś tego typu że zaburzy całą suplementacje, cykl itp. to tylko dodatek kilka dni nic nie zmieni może poza samym komfortem treningowym
Wysłana -
No nic spróbuję go odstawić i wtedy się przekonam. Ciekawe jak długo będzie trwał taki detoks
Wysłana -
Jeśli to to, to szybko poczujesz różnice.
Wysłana -
Zapewne już po kilku dniach będzie odczuwalna różnica jeśli to jest przyczyną.
Wysłana -
No to odstawiłem na kilka dni stimul8 i nieładny zapach minął, po czym dla pewności wziąłem 1.5 miarki przed treningiem i znowu pot po prostu śmierdzi myszami czy innym sierściuchem.
Teraz pytanie czy to niebezpieczne, no ale lekarzem nikt tu nie jest. Słabo, bo stimul8 mimo tego, że muszę wziąć większą porcję to działa fajnie.
Cóż tak jak wspomniałem odpale zestaw Arginina+Cytrulina+Betaalanina+Kofeina
Wysłana -
No widzisz ...więc teraz prosty wybór albo dopalacz albo smród, wybór należy do Ciebie
Wysłana -
Zdecydowanie nie warto nie brać , tym bardziej że odpowiedników jest wiele choćby z samego względu na zapach i związany z tym komfort.
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź