SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fenix ground zero - wzdęcia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 467
Dzisiaj przyszły do mnie tabletki Fenix ground zero, ogólnie nigdy wcześniej nie interesowałem się żadnymi wspomagaczami, ani w sumie sportem.

Pytanie 1:
Ogólnie mam problemy z trawieniem, nie mogę jeść niektórych rzeczy, bo mam po nich okropne wzdęcia, lub nawet biegunkę. (chociażby mleko, fastfoody (typu kebab), niektóre warzywa)

Kupiłem sobie wspomagacz odchudzania Fenix ground zero, pierwsza tabletka 5 minut po obiedzie i od 2 godzin mam dosyć mocne wzdęcia. Nie wiem czy przypadek, czy może tak na mnie działają.

I stąd pytanie, czy miał ktoś podobnie, że po tabletkach pojawiały się wzdęcia?
oraz, czy mogę brać tabletkę rano bez śniadania? Ewentualnie tabletka + banan ?


Pytanie 2:
Lubię jeździć rowerem, i postanowiłem, że chcę zrzucić trochę tłuszczu.
Czytałem trochę o aerobach i stwierdziłem, że to tajne będzie połączenie jazda rowerem, aby zrzucić kg.
Z tym, że czasem lubię przesadzić, tzn, jeździć powiedzmy 3 godziny. Czy to nie za dużo ? Ogólnie czytałem, że powinno się około godzinę.
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
tak jak pisalem wczensiej, zle samopoczucie moze wynikac ze znajdującej sie w skladzie
Rauwolfia Vomitoria, która oprócz johy zawiera jeszcze inne alkaloidy, które czasem przekładają się na efekt mniej pozytywny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
1. witaj, jak masz sklonności do wzdęć to w pierwszej kolejnosci eliminowalbym wszystkie produkty ktore moga je prowokowac jak mleko, produkty z pelnego ziarna, nabial czy nadmiar bialka w diecie

sam suplement rownież moze przyczynić sie do tego typu reakcji, ze wzgledu chocby na sklad, m.in rauwolfia, która jest źródłem joy i innych alkaloidów, które czasem działają nieporządanie na człowieka (ale tutaj zalezy od osobnika)

2.
jezeli mowa o wysilkach wspomagajacych redukcje tluszczu to polecalbym nieco krotsza forma jaką sa interwaly. metoda raz ze jest wydajniejsza, dwa ze jest efektywniejsza. wiec jezeli zamierzasz jezdzic tylko po to by zrzucac fat 3h to zdecydowanie NIE, a jezeli jezdzisz 3h bo masz np wycieczke rowerowa, to wiadomo, ze przeciwwskazan nie bedzie bo nie jest to sytuacja powtarzalna zbyt czesto
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 467
Staram się zrezygnować z niektórych rzeczy np. z mleka. Ale jak wiadomo, nie zawsze się da.


Co do jazdy na rowerze, jeżdżę bo sprawia mi to sporą przyjemność, i gdy wracam po pracy i nie ma co robić, jeżdżę sobie trochę, jak się wkręcę to dosyć długo. Nie robię tego aby spalić tłuszcz, ale sporo postanowiłem spalić trochę zbędnych kg, to chciałem połączyć przyjemne z pożytecznym.



Zmieniony przez - giddy92 w dniu 2016-07-25 18:29:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
raczej w nim takiego nic nie ma co b ywzdęcia powodowało, myślę że zbieg okoliczności, ale jak patrzę na cenę to 250 zł za to bym nie dał.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
giddy92
Staram się zrezygnować z niektórych rzeczy np. z mleka. Ale jak wiadomo, nie zawsze się da.

Co do jazdy na rowerze, jeżdżę bo sprawia mi to sporą przyjemność, i gdy wracam po pracy i nie ma co robić, jeżdżę sobie trochę, jak się wkręcę to dosyć długo. Nie robię tego aby spalić tłuszcz, ale sporo postanowiłem spalić trochę zbędnych kg, to chciałem połączyć przyjemne z pożytecznym.


Zmieniony przez - giddy92 w dniu 2016-07-25 18:29:32


1. no to musisz zrezygnowac, starac sie nie wystarczy

2.jazda na rowerze ktora by powodowala redukcje fatu, raczej nie bedzie tylko przyjemnoscia, chyba, ze lubisz spory wysilek

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 467
No nic, człowiek uczy się na błędach, jeśli wart ceny nie będzie, to więcej go nie kupię ;)


A co do pytania o śniadanie, to można go jeść bez (wstaje o 5 i o tej bym go brał a o 10 jem pierwsze śniadanie w pracy)

Mogę ewentualnie zjeść jakiegoś banana, żeby zapchać żołądek.

Czy muszę, chociażby jakąś kanapkę zjeść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
nie ma koniecznosci jesc po przebudzeniu, wiec spokojnie mozesz dopiero w pracy jesc posilek.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
mozesz brać na czczo jak z ukłądem trawiennym będzie ok, niektórzy źle reagują na spalacze czy inne suple i dlatego stosują po posiłku.
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 29
Nie jest możliwe by po jakimkolwiek spalaczu były wzdęcia. Ale skoro jak sam napisałeś masz je po wielu produktach, począwszy od niektórych warzyw po mleko i kebaby to najlepiej przyglądnij się diecie.
Co do fenix ground zero to skończyłem go w zeszłym miesiącu, dodawał sporo energii i zabijał łaknienie. W sumie spadło około 5kg, czy to mało czy dużo to zależy jak na to patrzeć, jeśli chodzi o spalacze to u mnie max co osiągnąłem na nich.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 467
Nie wiem co jest. Ale od rana czuje się okropnie. Jakbym mial zaraz zwymiotować. Wczoraj po tabletce tez nie czułem się najlepiej.

Czy jak odpuszczę sobie tabletke rano i bede bral tylko po poludniu, to nie będzie efektów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
jak takie rzeczy się dzieją to bym całkowicie z niego zrezygnował, odsprzedaj najlepiej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolagen czy glukozamina

Wiecej