SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fenix ground zero

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3
Witam. Jestem tu nowa ,, kupiłam ostatnio na allegro w/w tabletki miały być mega dobre niestety nie czuję nic . Kiedyś brałam clena i on działał i to fest tzn czułam go ale nic nie chudłam. Mam zatem pytanie bo jestem ciemna z tego składu tabletki ,czy mogę zrobić sobie badania krwi od razu czy lepiej poczekać kilka dni. Nie chcę aby wyszło że coś zażywam .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie dziwię się że clena czułaś to juz są środki dopingujące.

Badania raczej Ci nic nie wykryją jak skąłd jest zgodny z opakowaniem, poza tym aby cos wykryć trzeba szukać pod danym katem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3
Chce zrobić badania krwi ogólne i oczywiście na tarczycę bo choć trzymam dietę warzywno - białkową to czuję się spuchnięta strasznie . Dołożyłam w tym tygodniu ćwiczenia i nic zero ważę tak samo a naprawdę mam co zrzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 141 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
Spalacz - nie działa, Clenbuterol - nie działa, dieta białkowa- nie działa, ćwiczenia - nie działają.
Chyba coś tu nie tak? Albo temat dla beki.

Jak chcesz efekty 'trzepania' niczym po clenie to raczej po spalaczach tego nie zobaczysz, ja miałem tego ground zero pod koniec zeszłego roku i na treningu była mega potliwość, fajnie spalał, ale nie pobudzał mocno, poza tym to nie wyznacznik spalacza.

Sprawdź hormony jak napuchnięta jesteś wodą mimo diety białkowej.


Zmieniony przez - Truth09 w dniu 2018-02-05 22:47:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3
Dziękuję za pomoc.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jak korzystalas z najmocniejszych dostepnych srodkow na recepte, ktore moga wspomoc efekt redukcyjny, a mimo to nic sie nie dzialo, to znak, ze odzywianie musi lezec po calosci. czasem dieta glodowa, daja taki sam efekt, jak zle oszacowana pod katem kalorii, stojac w miejscu.

tutaj trzebaby bylo dosc gruntowanie przebadac Twoj przypadek pod katem jadlospisu, treningow, a byc moze i ukladu hormonalnego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wielki Test białka SFD WPC Protein Plus

Następny temat

Odżywka białkowa na uzupełnianie brakow w diecie.

WHEY premium