SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fbw vs Split

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4507
Witam, chcialbym uslyszec Wasza opinie ktory trening jest lepszy FBW czy SPLIT? Patrze ze media i gazety kulturystyczne preferuja SPLIT, i Ci co osiagneli sukcesy(Ci z gazetek sterydowicze) trenuja wlasnie glownie splitem.. Jednak ostatnio sie dowiedzialem o jednym "ale"... Sterydy wydluzaja synteze bialek wlasnie do tygodnia i wtedy Split ma sens , bo miesnie rosna caly tydz, jednak u ludzi ktorzy nie biora sterydow synteza bialek trwa maxymalnie do 36 h(wiec miesien rosnie maxymalnie do 36h) , wiec jezeli bedziemy trenowac raz w tygodniu klatke czy biceps wdl mnie ten plan mija sie z celem , bo progres nie bedzie liniowy, lepiej wykonac 3 razy w tyg FBW (bo chodzi mi glownie o cwiczenia 3xtydz) i miesnie caly czas rosna. Chcialbym uslyszec wasze opinie na ten temat. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
trzeba trenować każdym planem, split tez jest dobry ale nie oklepany typu klata triceps, plecy biceps, nogi barki, są różne splity np push pull.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4507
chodzilo mi o ten klasyczny split wlasnie np pon : klata+bic , sroda: plecy+tric itp vs FBW , a na 3 dniowy plan push/pull to tak srednio chyba prawda raczej na 4 dni ? bo mi chodzilo na 3 dni ktory lepszy, klasyczny split vs fbw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
za takie splity oklepane się nie bierz, push pull jak najbardziej na 3 dni też może byc jeden tydzien push pull push kolejny pull push pull, lub mieszany push pull fbw

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4507
Lepiej cwiczyc push pull fbw czy 3x fbw jesli chodzi o mase miesniowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Oba będą dobre, będziesz odpowiednio sie odżywiał to na każdym planie zdobędziesz masę, teraz mozesz dać fbw za jakiś czas kolejny cykl masowy sobie zrobisz na push pull, planów różnych jest taki ogrom że trzeba testować na sobie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4507
Ale taki fbw vs split(1 partia raz w tyg) to fbw wygrywa? Wiem moze glupi przyklad, ale posluze sie przykladem z youtube, patryk2703 mowil ze split(kazda partia raz w tyg) jest duzo lepsza od fbw, ze np mamy pon: klata+ bic , sroda barki+triceps , piatek plecy+przedramie , sobota: nogi+brzuch, poniewaz np w pon mocno przecwiczymy biceps duzo lepiej niz na fbw , a w piatek przy plecach 2raz bd cwiczyc biceps tylko ze mniej i wychodzi ze cwiczymy raz mocno a raz slabo, to jak to jest? co lepsze na mase miesniowa dla naturala? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zależy jeszcze jak tego splita rozplanujesz, ale w czym problem zrobić fbw a później splita. Nie da się powiedzieć na jakim planie zrobisz więcej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ksiazki na tematu odżywiania i treningu

Następny temat

[Łódź] Szukam kogoś kto mi pokaże jak poprawnie ćwiczyć na siłowni

WHEY premium