SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fat Burner - dawkowanie

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2466
Kupilem dzisiaj Fat Burnera plus jako prezencik dla moje dziewuchy coby na lato mogla sie pokazac w moim towarzystwie:)Jesli mozecie i macie jakies cenne wskazowki odnosnie brania tego cuda to z checia ich wyslucham.Ilosc areobow i cwiczen mi obojetna bo i tak nie ja to bede robil:PPo krotce opis czy dobry zakup zrobilem czy lepiej L-karnityne.
pozdro i dzieki za odp
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Preparat ze wzgledu na swoje kompleksowe działanie jest jak najbardziej korzystny, przeciętna dawka to 2 razy dziennie po 2 kapsułki (przed śniadaniem i kolacją)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wlasnie darku po ile brac mg/ czy g l-karnityny dziennie jesli z rana mam aeroby a potem popoludniu trening? rozdelic porcje na dwa? [waga 77] jakie porcje ? ile przed trenigiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Ja bym zalecał 2 tabs rano, dla przyśieszenia metabolizmu i 2 tabs przed treningiem, dla większego powera. Branie przed kolacją to zły pomysł, ponieważ jest to preparat dosyć pobudzający i dziewczyna nie będzie mogła spać w nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2466
dzieki za wskazowki.Jak cos to sogacze dla was polecialy.Gdyby komu cos sie jeszcze przypomnialo to prosze pisac.dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
W preparacie FAT BURNER nie ma żadnego srodka pobudzajacego, są to jedynie substancje regulujace metabolizm tłuszczowy. Nie mniej jednak mozna preparat przyjąć również przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
dariusz a moje pytanko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
f***master, nie bardzo się orientuje czy chodzi Ci w ogóle o zalecana dawkę karnityny, czy ma to się odnieść do zawartosci tego składnika w FAT BURNERZE?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
o karnityne sama w sobie [nie zwiazne z fat burnerem - sorka ze nie zalozyle mtopicu, ale nie mialo by to pewnie sensu :P ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Optymalna porcja powinna wahać się miedzy 1,5g a 3g i taka też najcześciej stosowana jest w treningu sportowym. Ale wszystko zależy też od stopnia intensywnosci rozpadu tkanki tłuszczowej. Im proces ten przebiega bardziej intensywnie, tym korzystniejsza wyższa dawka karnityny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
acha i ile przed trenigiem podac karni? bo godzine to nie bardoz jesli aero z rana
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc dla pracowitego kolarza - amatora

Następny temat

FAT BURNER

WHEY premium