SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fat Burner

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 36981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam takie pytanie. Zaopatrzylem sie w Carn Plus i Fat Burner Hi-Teca i mam pytanie w jakis dawkach przyjmowac te suplementy aby uzyskac najlepsze efekty , czy moze ewentulanie dokupic cos jeszcze? Chodzi mo glownie o spalenie tluszczu z brzucha , cwicze codziennie na brzuch po 30 - 40 min.

Chudy82
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwiczysz codziennie na brzuch tak ? A po co ? Robiąc skłony itp nie spalisz tłuszczu z brzucha a jedynie wzmocnisz mięśnie . Jak chcesz spalić tłuszcz to te 30-40 minut lepiej przeznacz na ćwiczenia aerobowe takie jak bieganie , pływanie , rower , stepper itp . Tłuszczu nie możesz spalić tylko w określonym miejscu gdyż to jest proces który zachodzi na powierzchni całego ciała i nie da sie go przyśpieszyć w określonych miejscach .

Karnityne bierz na godzine lub pół przed ćwiczeniami , najlepiej na pusty żołądek . Jeśli masz dużo tłuszczu to bierz conajmniej 1000mg dziennie . A fat burnera to zobacz na opakowaniu kiedy brać

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziex za rade

W sumie teraz w tygodniu przewiduje 3 dni na cwiczenia areobowe ale bedzie to narazie tylko rower.
A co myslisz na temat skakanki jako cwiczenia areobowego?

Chudy82
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trudno powiedzieć ale słyszałem że skakanka raczej słabo spala tłuszcz . Ja bym pozostał przy rowerze . Jak było ciepło to z rana przed szkołą wychodziłem sobie na rowerek i przez 30-40 minut jeździłem po okolicznych polach . Oczywiście śniadanie jadłem dopiero po przyjeździe do domu , przed wyjazdem brałem karnityne i fat burnera . Do tego 2 razy w tygodniu trening judo na którym też troszke sie musiało spalać . Jak spadł śnieg to kupiłem stepper i nim zastępowałem rower . Raz dziennie 40 minut , średnio 4 razy w tygodniu i przez miesiąc moja waga zeszła ze 105 do 97 . Do tego oczywiście odpowiednia dieta która jest równie ważna jak ćwiczenia .

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok. Dziex za kolejna rade.
Ja w wakacje biegalem przez 2 miechy prawie codziennie po 7km i zjechalem z 102kg do 87kg, strasznie to meczace bylo ale jakos dalem rade.
A jeszcze jedno. Cwicze na silowni 4 dni w tygodni, oprocze tego 3 dni cwiczenia areobowe, czy te suplementy brac codziennei czy tylko w czasie dni kiedy sa areoby?

Chudy82
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Codziennie.


Pozdrawiam

Trening i wiara zrobia ze mnie cara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ćwiczysz na siłowni również to możesz brać codziennie , tylko w dni w których zupełnie nic nie robisz nie ma co brać

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok. Dzieki.
Lece chudnac

Pozdrawiam

Chudy82
...
Napisał(a)
Usunięty przez Amentoris za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PORTAGEN

Następny temat

Jakie aminokwasy???

Wiecej