SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fat Burner. Spalacz Tłuszczu.

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13480

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 154
W zasadzie mam tylko jedno pytanie, ale i tak się musiałam zarejestrować.



Posiadam ten specyfik z foty, którą zamieszczam.
Na etykiecie (zdjęłam, żeby móc zrobić skan) napisano, że bierze się to trzy razy dziennie. Ale na TLII z Olimpu (podobny skład) piszą, że bierze się tamto na 30 min przed jedzeniem. Więc moje pytanie dotyczy tego czy ten Fat Burner z ActivLab też się bierze na 30 min przed jedzeniem???

PS. Wiem, co to jest wyszukiwarka, ale tego nie mogłam znaleźć!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 154
Będę wdzięczna.

Co do tych witamin to chodziło mi nie tylko o to czy to ze sobą nie koliduje, ale też o to czy np. to ograniczanie wchłaniania choćby węglowodanów nie sprawia, że witaminy i minerały gorzej są przyswajane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 154
Nie wiem, jak tu się u was poprawia posty, ale zamieszczam jeszcze raz link do foty.

http://img24.imageshack.us/img24/5256/activlabfatburner.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Dokładnie - najlepiej ten produkt stosować jest po jednej kapsułce 3 razy dziennie przed posiłkiem.

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 154
Dziękuję. Wiem, że trzy razy po jednej kapsułce, ale wolałam dopytać o te 30 min przed, bo tego na opakowaniu nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
proponuje 2x dziennie po 2 kapsulki (czyli 4 dziennie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 154
Axel - dzięki, też o tym myślałam, ale doszły inne czynniki i musi mi to wystarczyć dokładnie na 15 dni. Zresztą ja tego nie biorę na odchudzanie (może powinnam, bo mam nadwagę, ale nie to jest moim największym zmartwieniem), więc wolę nie przesadzać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196
Widoczne składniki zawarte w produkcie same mówią za siebie:
Redukują tkankę tłuszczową,z dodatkiem synefryny oraz gorzkiej pomarańczy powodują nasilenie termogenezy organizmu oraz zwiekszenie jego metabolizmu, co w konsekwencji intensywniej spala się nadmiar tłuszczu.
Doradzam 1 kapsułka 30 - 60 min. przed śniadaniem i 2 kapsułki na 30 - 60 min. przed obiadem. Najlepsze efekty uzyskuje się w połączeniu z treningiem siłowym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196
Z termogeników polecam także Termo Shape Activlab oraz Body Fire Activlab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 154
Cichomsl - serdecznie dziękuję za rady, ale ja już pisałam, że jednak będę się stosować do oficjalnej instrukcji, bo nie biorę tego na odchudzanie.

Ale, ale... Jak to jest z tymi 30 minutami przed - niektóre dziewczyny piszą, że miały mdłości, jak nie zjadły po 30 minutach niczego przy braniu Therm Line II. Trochę mnie to dziwi, bo ja kiedyś przetrzymałam do godziny i mi nic nie było. Czy powodem tego mogło być to, że tamte dziewczyny za mało wypiły wody? Bo ja właśnie wypiłam duuużo wody...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
hmm to pewnie indywidalna sprawa:)

Ja na przykład nie odczuwam dolegliwości po termogenikach;)

Body fire- będę miała okazję wkrótce wypróbować :) Zobaczymy jak będzie działało:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
to jest to samo co thermo shape
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

energon X1000 -vs- Ultra Energy

Następny temat

Podejrzane BCAA XTRA z allegro - prosze o opinię.

WHEY premium