SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fachowcy oceniajcie diete!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich!!! Czas aby zrzucic troche fatu Nazbieralo sie go calkiem sporo, wiec nadzszedl czas na redukcje. Chciałbym aby ktos ocenil mi diete. Ulozylem ja z pomoca programu vitalmaxa. Wyliczylem zapotrzebowanie kaloryczne i wyszlo mi 2900 kcal, po odjeciu na redukcje wynioslo 2600 Pierwszy raz bede sie redukowal wiec prosze o wyrozumialosc A wiec:

Posiek I 7.30:
mleko 2% o,2L
platki owsiane 100g
morele suszone 10g
rodzynki suszone 10g

Posilek II 10.30:
chleb zytni razowy 20g
maslo roslinne kubkowe 5g
poledwica sopocka 20g
ser gouda 20g
serek wiejski 200g
warzywa

Posilek III 13.30:
ryz brazowy 100g
udko kurczaka 100g

Trening 14.30 - 16.30

Posilek IV 16.30
bialko whey protein 80 30g + mleko 2% 0,2L
30 min po bialku:
makrela 100g
ryz brazowy 100g
piers z kurczaka 100g

Posilek V 20.00:
tunczyk w oleju 75g
2 kurze jaja cale 120g
orzechy wloskie 10g
warzywa

Posilek VI 23.00:
Ser twarogowy poltlusty 100g
oliwa z oliwek 10g
Bialko whey protein 80 15g + mleko 2%

Czekam na wasze odpowiedzi. Mam nadzieje ze ktos pomoze
Mam jeszcze jedno pytankoo: w jednym tygodniu mam silownie o 14.30 a w drugim o 17.00 i tak w kolko. Wiec jak mam przestawic posilki zeby wszystko pasowalo?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
A do tej pory była dieta masowa? Widać...

Zapotrzebowanie OK, wyliczyłeś, a jak rozłożyłeś makroskładniki? Po mojemu wcale lub byle jak
Możesz podać BTW?

POdany jadłospis baaardzo kiepski z punktu widzenia redukcji.

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bialka dalem 2g/kg mc , tluszczu 1,5g/kg mc, weglowodanow 1,6g/kg mc. A wiec B:200g, T:150g, W:160g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czemu kiepski jadlospis? W ukladaniu diety wzorowalem sie na artykule quazar'a ''dieta - uloz sam''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24489
Tak na szybko:
wywal wędliny (żadne to białko);
i wywal utwardzone tłuszcze roślinne (wszelkiego rodzaju margaryny, miksełka, masła roślinne czy inne "smarowacze" do chleba) - nie dość, że kupa chemii to jeszcze rakotwórcze (tzw tłuszcze trans). Jeżeli już to masło używaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak juz usune wedliny i maslo to reszta ok? co zamiast tego dac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24489
Nie chce mi się liczyć . Załóżmy, że ilości kcal i B/T/W są w porządku.
Przecież napisałem; jeżeli chcesz używać coś do smarowania to masło, prawdziwe masło a nie coś co zawiera utwardzone tłuszcze roślinne.
Zamiast wędlin można duszony schab, karczek na zimno (w plasterki i na kanapkę).
Spróbuj przez tydzień (dwa) jak waga będzie lecieć to ok, jeżeli nie to zmień trochę proporcje - przy tej samej ilości kcal mniej węgli więcej białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
A ja mam takie pytanie czy dobre jest na noc Serek biały ?

I czy ważne są te suszone owoce czy jeśli ich nie bedzie coś się stanie lub zastąpie je jakimś innym owocem ?? niechce zakładać nowego tematu więc pociągne ten :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
serek biały dla jednych OK, dla innych nie, poobserwuj siebie.

suszone owoce na redukcji wogóle powinno się wyeliminować, a jeśli już to ew, rano i to niezawiele. POmijam już fakt, ze zaczyna się sezon na truskawki, więc jedzenie suszek po prostu jest nieporozumieniem...

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do osob korzystajacych z VITALMAX v.4.20

Następny temat

Zapotrzebowanie kcal i btw

WHEY premium