SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FOTKI i WIADOMOŚCI o NAS ŚLĄZAKACH

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18392

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
No to teraz wżucajcie foty i opowiadajcie o sibie

Ja niestety niemam aparatu cyfrowego i niemogę, wżucić swoich zdjęć a szkoda bo mam pare fotek z treningu Thaia i na siłce jak byłem (z zawodów Thaia też by sie pare znalazło, ale niestety siła wyższa)

Ja może opisze siebie

Wzrost - 170 cm

Waga - 65 kg, ale się szybko zmienia wacha się od 65 do 66kg

Zainteresowania - Komputery, internet, Sztuki Walki ( szczególnie Muay Thai), Walki (Pride, MMA, UFC, K1, itp.), TV(dobre filmy, komedie szczególnie), Muza (Hip-Hop, Techno), Siłownia

Nielubie - szkoły, bla bla bla ...kłamstwa itp.

No i co tam jeszcze lubie ćwiczyć na siłowni w sekcji Thaia, biegać, pływać, oglądać walki w TV.

Teraz wy się wypowiadajcie i jak kto ma to fotki powklejajcie

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Hehe, jestem ! Lepiej późno niż później ! Jestem z Katowic Szukam dla żony siłowni na Ligocie, zna ktoś może ? Dobrze żeby oprócz siłki były tam też aerobiki itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747


Witam

Wzrost-ok. 196 cm,
Waga-teraz 121 kg,
Urodzony:11.10.1988 r.
-->Wymiary:
Biceps-teraz około 45-45,5 cm,
Klatka-124-6 cm,
Udo-75-76 cm,
-->Rekordy w TS (z przed 4 miesięcy-za niedługo będą nowe:
Wyciskanie: 145-150 kg,
Przysiad: 235-240 kg,
Martwy Ciąg: 265 kg,

Zainteresowania: Na pierwszym miejscu siłownia (I wszystko co z nią związane, dietetyka, suplementacja ).Komputery (w małym stopniu), Sztuki Walki (K1, boks), TV (dobre filmy, horrory,akcje), Muza (bardziej Techno lecz inne też mogą być co Mi przypadnie do ucha ).

Nielubie:szkoły, fałszywych s****ieli, głupich ścier...

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Jestem pierwszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12475
ibok konkretna sylwetka do takiego czegos na lato daze
pozdro

"Jeśli chcesz być najlepszym, musisz zrobić coś, czego nikt inny jeszcze nie zrobił"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 564 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6363
hmm wklejac fotki... na razie nie mam sie czym chwalic... wiec sie wstrzymam a zainteresowania? dj, granie na imprach, naglasnianie, car audio, skladanie subwoferow estradowych, domowych i samochodowych, sfd, net ale tylko sfd, elektroda i allegro, imprezy, kobiety, moglbym tak wymieniac i wymieniac;d

AIM HIGHER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
hehe

Zmieniony przez - Don garcia w dniu 2006-03-24 06:54:05

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
Znajoma woda z Lidla widnieje na tym zdjęciu...

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 51623
Ibok, jakżesz te nogi tak zbudował/???

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
inni też niech się opisują co to ****a jest 3 osoby się wpisały, a pozostali tylko komentują Ślązaki dorobory ****aaaaa!!!!!

zapomniałem dodać, że mam 16 lat i jestem z okolic Sosnowca

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Raven jakoś się udało No wpisujcie się żebysmy sie poznali jak coś na ulicy!!! A nie siedzicie, działajcie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
już dawałem fotki w teście

Zmieniony przez - Don garcia w dniu 2006-03-24 15:48:13

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklepy z suplami na śląsku

Następny temat

Nasi na Allegro

WHEY premium