SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FORMOTIVA, TESTO BOOSTER

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11006

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Wiek

Waga / wzrost

Staż treningowy

Cel cyklu

Stosowane już wcześniej suplementy

Stosowane wcześniej spalacze

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Przewidziane finanse na cykl

Uwagi i sugestie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam , zamowilem suplement - FORMOTIVA, TESTO BOOSTER , cykl 3 miesiace , sklad DZIENNA PORCJA : wyciąg z owoców buzdyganka naziemnego 800mg, wyciąg z nasion kozieradki 400mg, wyciąg z korzenia Maca 200mg, wyciąg z korzenia żeń-szenia 71,42mg, wyciąg z szafranu 20mg, cynk 15mg (150%)*.

Mam takie pytania :

1. Zalecane spożycie: 1 tabletka 2 razy dziennie. - zastanawiam sie czy brac tabletke z posilkiem , czy miedzy posilkami , czy przed treningiem , a jak w dni nietreningowe , mogliby napisac w jaki sposob stosowac ?

2 .Jest bardzo malo opinii na temat tego suplementu w GOOGLE ogolnie , ciezko cos znalezc , moze posiadacie LINKI z opiniami do tego suplementu , czego sie spodziewac , po jakim czasie dziala itp ?

3 . Pisza - Produkt nie powinien być stosowany dłużej niż 3 miesiące . Ja kupilem zapas na cykl 3 miesiace , to chyba bedzie ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witam



Jak działają boostery testosteronu ?


Mają one za zadanie utrzymywać nasz profil hormonalny w jak najlepszej kondycji. Według producentów zwiekszają one poziom testosteronu i hgh, dzięki czemu szybciej rozwijamy masę mięsniową, mamy o wiele większe libido i szybszą regenerację. Tyle teorii. W praktyce niestety nie jesteśmy w stanie suplementami podniesć w namacalny sposób poziomu hormonów. Gdyby tak było to niepotrzebne byłyby nikomu niedozwolone sterydy anaboliczno-androgenne. Wystarczyłby suplement za 80-100zł i każdy by rósł jak na drożdzach. Jednak jak obserwujemy na siłowniach wcale tak nie jest.


A więc teoretycznie głównym zadaniem tych suplementów jest podniesienie poziomu hormonów anabolicznych. Jednak nie spodziewałbym się cudów w działaniu. Tak naprawdę naturalnymi sposobami nie da się w znaczący sposób podnieść testosteronu czy hgh. Tutaj działają jedynie kuracje sterydowe.


Pozdrawiam





Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-01-23 11:46:32

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Ile masz lat? Domyślam sie że kupiłeś to z myślą o podniesieniu poziomu testosteronu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
1. Obojętne
2 . Niczego specjalnego się nie spodziewaj
3 . Możesz brac zdecydowanie dłużej ale patrz pkt 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Formularz
Wiek 32
Waga / wzrost 98 / 186
Cel cyklu WITALNOSC , POBUDZENIE , SAMOPOCZUCIE ITP.
Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny AKTUALNIE "STIMUL8"
Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) STARAM SIE JESC ZDROWO


Piszecie , ze niczego specjalnego sie niespodziewac , to znaczy ze kasa w bloto ??? wiecej energi , jakies dzialanie zdrowotne , jakies zalety musza byc , hehe ??? malo opinii jest na temat tego suplementu , hmmm , poczekamy zobaczymy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
to chyba tylko zdrowotnie

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Generalnie zalety tylko dla tego co Ci to sprzedal ☺
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
czego bym się spodziewał po suplementacji to może trochę większego libido i twardsza erekcja choć w tej kwesti to głównie głowa ma znaczenie, a osobiście bardziej celował bym w adaptogeny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
wspomoze lekko samopoczucie, prozdrowotnie na fallusa, nic poza tym:)
testa nie zpodziewaj sie, ze podniesie, niestety ziolka sprawdzaja sie kiepsko w tym celu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 302
Choruję na hipogonadyzm hipogonadotropowy. Problem jest w podwzgorzu. Nie jest do końca zablokowane, bo czasem po martwym ciągu faktycznie czuje ze jądra bolą tak jakby te podwzgorze trochę się uruchamialo. Natomiast jeśli chodzi o ten suplement to tutaj faktycznie na mnie on bardzo fajnie podziałał. Suplementowalem go jeszcze przed braniem teścia. I naprawdę odczulem różnice, w każdym aspekcie. Ale kiedy przestałem suplementacja wszystko wróciło do stanu z przed. Jestem w stanie to udokumentować badaniami. Faktycznie test całkowity wzrósł na jakiś czas. Myślę że jest to dobry sposób dla osób, które mają faktycznie niski testosteron z różnych przyczyn tak jak ja, z kolei Ci, którzy mają wysoki to nie odczuwają żadnej różnicy.





Zmieniony przez - Iwrestledabearonce w dniu 2019-03-10 16:37:29

Zmieniony przez - Iwrestledabearonce w dniu 2019-03-10 16:38:06

Zmieniony przez - Iwrestledabearonce w dniu 2019-03-10 16:42:24

Zmieniony przez - Iwrestledabearonce w dniu 2019-03-10 16:43:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Tacy jak Ty powinni się leczyć a nie tracić pieniądze na akurat ten suplement.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 302
Napisałem, że obecnie już się leczę na hipo. W moemncie kiedy brałem ten suplememt nie wiedząc że mam hipo, mając niski test działał on na mnje w sposób znaczący. Leczenie hipogonadyzmu to jest inna sprawa. Jak ktoś ma faktycznie hipo jak ja nie może absolutnie polegać na suplementach. Chciałem podkreślić, że jeżeli ktoś ma niski testosteron to owy suplement może go podnieść. Czytaj ze zrozumieniem.



Zmieniony przez - Iwrestledabearonce w dniu 2019-03-11 09:31:27

Zmieniony przez - Iwrestledabearonce w dniu 2019-03-11 09:32:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w dobraniu suplementów

Następny temat

Yohambine HCL

WHEY premium