SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FIWE 2017

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Siemka,

Nie wiedziałem, gdzie założyć temat, jeśli zły dział, to sorki i proszę przenieść do odpowiedniego.
Gdzie w tym roku odbędą się targi FIWE? Warszawa?
Nigdy nie byłem na takiej imprezie. Żeby znaleźć się w sercu tego wydarzenia trzeba mieć kupione bilety dużo wcześniej czy można dorwać na miejscu?

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
tak, Wawa w hali EXPO
można online i można na miesjcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958365
http://fiwe.pl/

Spokojnie kupisz bilety na miejscu , z roku na rok ludzi więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nawet jak są tłumy to i tak się kupi bilet na miejscu, w dniu imprezy moze być ciut droższy.
2 lata temu byłem ale z fotek widać że w 2016 z większym rozmachem zostało to zorganizowane w 2015 chyba nawet to był pierwszy raz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Jadę! Pozna się ciekawych ludzi, strzeli się parę fotek, żeby fejm się zgadzał :D

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw sprzetu

Następny temat

Pas na plecy!

WHEY premium