SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FIT BEST LINE Ultimate WPC

temat działu:

FIT BEST LINE

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11428

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
FIT BEST LINE Ultimate WPC





Ultimate WPC to odżywka wysokobiałkowa, zawierająca w składzie najlepszej jakości koncentrat białek serwatki o wartości biologicznej BV=104. Produkt polecany jest sportowcom (wyczynowcom jak i również amatorom), a także osobom o wzmożonej aktywności fizycznej lub posiadającym niedobory białka w codziennym jadłospisie. Wskazany jest również osobom stosującym diety odchudzające.

Regularne stosowanie Ultimate WPC przyczynia się do :
- wzrostu szybkości i efektywności procesów anabolicznych, co powoduje przyrost beztłuszczowej masy ciała, poprawę siły i wytrzymałości w znacznie krótszym czasie.
- przeciwdziałania procesom katabolizmu (degradacji białek mięśniowych)
- skrócenia czasu potrzebnego do regeneracji po intensywnym wysiłku fizycznym

Ultimate WPC stanowi źródło łatwo przyswajalnych białek koncentratu serwatkowego o dużej wartości odżywczej, powstałych na skutek procesu ultrafiltracji. Odżywka ta umożliwia osiągniecie lepszych efektów, bez zbędnego obciążania układu pokarmowego - Ultime WPC nie wywołuje wzdęć czy niestrawności.

Ultimate WPC posiada przyjemne warianty smakowe do wyboru, charakteryzuje się łatwą rozpuszczalnością (zarówno w wodzie jak i w mleku) i optymalną konsystencją.

Sposób użycia:
Od 1 do 3 porcji dziennie, w zależności od zapotrzebowania organizmu na budulec. Jedna porcja to 40 g odżywki zmiksowane z mlekiem lub wodą.


Skład:
koncentrat białka serwatkowego, maltodekstryny, dekstroza, kakao niskotłuszczowe, lecytyna sojowa, emulgator, etylowanilina, aromat cynamonowy, aromat i smak identyczny z naturalnym


SKŁAD -
http://www.kulturystyka.nazwa.pl/newsklep/foto/546_1.png " data-lightbox="zdjecia" data-title="http://www.kulturystyka.nazwa.pl/newsklep/foto/546_1.png ">http://www.kulturystyka.nazwa.pl/newsklep/foto/546_1.png " alt="" />



Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-03 20:21:38

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7507
Wcinam już 2 worek Rozpuszczalność bardzo dobra smaczek tez ok godne polecenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8248
Fajne białeczko bardzo dobry smak i rozpuszczalność


Zmieniony przez - VOLT7777 w dniu 2009-07-21 11:49:19

W gruncie rzeczy jestem fajny. Niech was to nie zwiedzie nie dla wszystkich !!!.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5297
Bialeczko pierwsza klasa polecam naprawde dobre w smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
właśnie otworzyłem i spróbowałem, smak gorzki i lekko mdły, taki być powinien?

rozpuszczalność dobra, piana na cały szejker ale opadła szybko i w czasie pica jej nie czułem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
bardzo dobre białko mam smak waniliowy i baardzo dobry smak polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
na początku wanilia wydawała mi się mdła jak pisałem ale szybko się przyzwyczaiłem i teraz uważam to za jeden z najlepszych smaków jakie miałem okazje próbować, nowa folia w którą się zaopatrzyłem to banan też dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8248
czas na czekolade

W gruncie rzeczy jestem fajny. Niech was to nie zwiedzie nie dla wszystkich !!!.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3
ile waży jedna miarka wpc fit best line bo każą przyjmować 40 g odżywki na porcję ale nigdzie nie mówią ile waży jedna miarka, która jest w środku opakowania

-Arturo-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
masz wagę elektryczną? to sprawdź

jeśli nie, jak będzie mi się chciało to sprawdzę Ci ale z tego co pamiętam, miarka pełna płaska 20 gram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3
dzięki też mi się tak wydawało

-Arturo-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FIT BEST LINE System Stack Isolate

WHEY premium