SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FITNESS trening/dieta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1435

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
koleżanka prosiła mnie o ten wrzut:
"waze 48 kg ale mam ogromny brzuch :( nie mam nic nikt nie chce isc ze mna na silownie .....
i chce stracic brzuch a nie tak jak wtedy jak chodzilam na silownie ze mi moja dupka schudla hehe"

chodzi o trening i diete dla tej dziewczyny jest drobnej budowy. z góry dzięki

Lift HEAVY!
Life is too SHORT to be SMALL!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niech idzie do jakiegoś szamana, ze szklanej kuli wyczyta wymiary i dowie się pewnie więcej o sylwetce.
A jeśli bardzo chce to zrobić na SFD, to niech przeczyta regulamin działu, jest na samej górze. Tam jest napisane, co trzeba zrobić, byśmy zaangażowali się w pomoc tej osobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
czy kazdy moderator jest taki "uprzejmy" ?

Lift HEAVY!
Life is too SHORT to be SMALL!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, ale tylko dla użytkowników którzy olewają pracę innych ludzi. Doradzam tym, którzy wykażą minimum wysiłku i wrzucą tu choć ankietę, by można było ocenić problem. Pomagam więcej tym, którzy starają się przeczytać cokolwiek i wrzucić swoje propozycje do zmiany/poprawy. Na tym forum jest dość artykułów by dowiedzieć się choć podstaw.
A wrzutka typu: "mam brzuch, ułóżcie mi trening i dietę" będzie traktowana tak właśnie jak to zrobiłem wyżej.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MOJA WALKA / Provehito

Następny temat

Domowa siłownia - od czego zacząć i w co warto zainwestować?

Wiecej