SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

FEROMONY!!!!

Wysłana -
WITAM!!!
CZY FERMONY DZIALAJA CHCIALBYM POZNAC OPINIE OSOB KTORE TO STOSOWALY LUB STOSUJA I JAKIEJ FIRMY Z GORY DZIEKI POZD...
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
niespodziewaj sie cudów po tym, jedynie mają miły zapach

już prędzej hiszpańska mucha
Wysłana -
temat juz był!
wyszukiwarka...
pozdro.
Wysłana -
yanas feromony nie maja zapachu, jedynie perfum z którym sa rozcięczane. feromony działają ale muszą miec duże stężenie a to kosztuje i nie mozna zapominać że szybko "wietrzeja". szczerze odradzam
Wysłana -
yyy na insomni jest ten temat w toku
Wysłana -
http://www.sfd.pl/temat178371/
http://www.sfd.pl/temat193970/
http://www.sfd.pl/temat159113/

Niektóre komercyjnie dostępne perfumy i afrodyzjaki reklamują się poprzez twierdzenie, że rzekomo posiadają w swoim składzie ludzkie feromonony. W rzeczywistości jednak ich działanie nigdy nie zostało potwierdzone w rzetelny, naukowy sposób. Rodzajem miejskiej legendy (urban legend) jest teoria, że niektóre sieci hipermarketów, spryskują feromonami produkty o najniższej sprzedawalności po to aby zachęcić do ich zakupu.

Zmieniony przez - Raymond w dniu 2005-12-30 12:09:47
Wysłana -
Usunięty przez Makaveli01 za naruszenie Pkt 4 regulaminu forum.
Wysłana -
Znowu mam nieodparte wrażenie, że niektóre posty pisane przez nastolatków. Miałem do czynienia z kilkoma rodzajami feromonów (EDGE, PHEROMAX, BTB). Po zastosowaniu odczuwasz wzmożone wydalanie ciepła, zwiększoną pewność siebie, spokój, masz stonowaną wręcz nieco spowolnioną mowę ciała (tu też nie zawsze, kwestia stosowanego feromonu - tak działa m.in. PHEROMAX). Czy działają na kobiety jak magnes? Sam feromon laski Ci do łóżka nie przyniesie, ale wbrew obiegowej opinii, pomaga, nie wiem czy jest aż tak skuteczny jeśli chodzi o automatyczne wzbudzanie seksualności u kobiet, jednak z doświadczenia widziałem pewne zróżnicowanie zachowań u samiczek.
Wysłana -
Panowie a jeśli tak nie zwracać uwagi na cenę to jakie najmocniejsze byście polecili?
Wysłana -
Po prostu przestań używać antyperspirantu a po siłowni nie bierz prysznica, to będzie najsilniejszy feromon ponoć nic tak nie działa na kobiety jak zapach męskiego potu z uwidocznioną żyłą na bicepsie

Zmieniony przez - abuhamza w dniu 2018-02-13 11:09:01
Wysłana -
Pheromone essence.Zdecydowanie Niewielka buteleczka, ale wystarczają na długo i co najważniejsze działają i to dobrze. Dobre są jeszcze the edge oraz love desire premium, chociaż jeśli o mnie chodzi to pheromone essence okazały się najbardziej skuteczne Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć, które są najmocniejsze bo każdy jest inny i warto jest do siebie dobrać dawkę. Niektórzy mieszają również feromony dla lepszego działania, dla mnie jednak wystarczają same pheromone essence.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź