sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Piłka Nożna

Dodaj odpowiedź

FC Barcelona vol 4

Wysłana -
Ney oficjalnie zostaje w Barcelonie. Świetna decyzja, bo przy Nazzych magikach skonczylo by sie to tylko na walkowerze, a tak obejdzie sie bez dodatkowe stresu. A ile było kłótni, wojenek w necie o to )

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2017-04-23 22:53:46
Wysłana -
D10S!!! .Zostajemy w walce o tytul,choc i tak trzeba niestety patrzec na to co Real zrobi... .Jak Pikej spartoli sete na 1:3 to tak czulem ze Real wladuje,szczescie LIo Nas uratowal.I ta celebracja.najlepsza jaka widzialem w jego wykonaniu

A i sa 4 w zyciu pewne rzecz:

-Smierc
-Podatki
-brak 2 zoltej kartki dla Casemiro
-4 miejsce Arsenalu

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2017-04-23 23:34:51
Wysłana -
jeszcze
5 Maciej Kot
Zejscie Robben do lewej
Kontuzja łydki Bale

Mecz niesamowity i w efekcie mogą być jeszcze emocje w walce o tytuł w Hiszpanii

Zmieniony przez - wikt w dniu 2017-04-24 20:53:53
Wysłana -
Jeden z najlepszych meczy jakie w życiu widziałem. To co messi grał to jest magia, chociaż przed spotkaniem bałem się o barce bez neymara. Nawet alcaser i gomes nie najgorzej zagrali.
Wysłana -
Walka zaczęła się na nowo.
Wysłana -
Jordi Basté and Xavi Torres confirm live on Radio RAC1 that Valverde is Barcelona’s coach for the next two seasons.

Jeszcze nie oficjalnie, ale to na tyle rzetelne źródło info. ze ciezko by było inaczej. Czyli tak jak sie spodziewałem. Imo nie najgorszy wybór ( zawzze mógł być Unzue czy Eusebio ) . Niby ma być 75 mln + kasa ze sprzedaży na transfer . Wiec ponad 100 mln powinno być .Licze ze żaden Coutinho nie przyjdzie tu, bo to żadna realna reanimacjia Naszej pomocy imo nie będzie . Widziałbym Verrattiego/ Eriksena + jakis PO , moze Gaspar? bądź Fabinho tylko On w ASM w pomocy tylko siedzi tera ?(choć pewno sie uprą na balerona) na oś przesunąć z B Marlona i ewentualnie kogoś za Digne jak by starczyło

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2017-05-15 12:00:33
Wysłana -
Co ten Alba xd zbanowac go na zawsze!
Wysłana -
Ciekawy punkt widzenia prosto z forum realu

Strona 237 z 237
Dodaj odpowiedź