SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

FBW na dłuższą metę?

Wysłana -
Witam. Ostatnio przy splicie jakoś ciężko mi się ćwiczy a dobrze wspominam FBW. Czy jest możliwość ćwiczeń na dłuższą metę tym właśnie planem? Oczywiście co jakiś czas zmieniając ćwiczenia? 3 razy w tygodniu FBW do którego dorzucam 2 serie przedramion a na kolejnym treningu łydki.

Zmieniony przez - zagur32 w dniu 2018-07-10 18:30:25
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Oczywiście, że tak.
W leksykonie sfd masz od groma różnych kombinacji. Osobiście z klasycznego FBW przerzucłem się na 15-10-5 i sobie chwalę

Tutaj łap link do leksykonu jeśli chcesz spróbować czegoś nowego http://www.sfd.pl/lp/treningi-leksykon-treningow/

Zmieniony przez - KapiXXX w dniu 2018-07-10 18:38:39
Wysłana -
Spokojnie możesz sobie wrzucić FBW )
Wysłana -
Modyfikacji fbw jest od pierona, spokojnie można dłuzej takimi planami trenować
Wysłana -
zagur32
Witam. Ostatnio przy splicie jakoś ciężko mi się ćwiczy a dobrze wspominam FBW. Czy jest możliwość ćwiczeń na dłuższą metę tym właśnie planem? Oczywiście co jakiś czas zmieniając ćwiczenia? 3 razy w tygodniu FBW do którego dorzucam 2 serie przedramion a na kolejnym treningu łydki.

Zmieniony przez - zagur32 w dniu 2018-07-10 18:30:25

Przemyślany trening całego ciała można wykonywać cały czas bo jak się dobrze dobierze ćwiczenia to nie ma sensu zmienić formy treningu.
A jak masz podstawowe ćwiczenia w planie to przedramion nie trzeba tam dorzucać.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź