SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW ektomorfik do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Oczywiście, sylwetkowe ma się po zdecydowanie dłuższym czasie treningu i trzymania odpowiedniej diety.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
matx969
Panowie, ten trening co wstawiłem wyżej chyba jest za słaby... Jest mi ciężko w trakcie, owszem, ale nie ma raczej efektów... zdrowotne i siłowe tak, ale wizualnie raczej nie, czy to kwestia, że dopiero dwa tygodnie ćwicze ? Co myślicie ?


Po 2 miesiącach to może cokolwiek będzie widać ale po 2 tygodniach?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 769
Słuszna uwaga, dzięki ! Na pewno waga trochę poszła, bo w nieco ponad 2 tygodnie 1,5 kg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
To dobrze. Jeśli waga będzie za szybko rosła to też niedobrze, bo być może łapiesz przy okazji dużo tłuszczu.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 769
Witajcie Panowie, chciałbym spytać o następną rzecz :). Mija już jakieś 3 miesiące odkąd zacząłem ćwiczyć, chciałbym dołożyć monohydrat. Czy możecie jakiś doradzić ? Który dla mnie jako ektomorfika byłby najlepszy ? Drugie pytanie dotyczy treningu. Czy mam nadal stosować FBW czy warto zmienić na split ? Pozdrawiam i proszę o wyczerpującą odpowiedź !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Jeśli już chcesz wejść na kreatynę choć mógłbyś jeszcze poczekać to weź monohydrat podstawowy np sfd i będzie dobry.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 769
Dzięki za odpowiedź. Czy na każdym moim FBW A B A lub B A B warto robić to samo ćwiczenie na nogi ? tj. przysiad ze sztangą ? Zastanawiam się, czy nie wprowadzić na zmianę wykroków z hantlami ? Czy to ćwiczenie ma podobną wartość, czy zostawić sobie tylko przysiad ? Proszę o wypowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
matx969
Dzięki za odpowiedź. Czy na każdym moim FBW A B A lub B A B warto robić to samo ćwiczenie na nogi ? tj. przysiad ze sztangą ? Zastanawiam się, czy nie wprowadzić na zmianę wykroków z hantlami ? Czy to ćwiczenie ma podobną wartość, czy zostawić sobie tylko przysiad ? Proszę o wypowiedź :)


Przysiad jest królem ćwiczeń ale wykroki też mają swoje miejsce w planie treningowym więc jak najbardziej możesz stosować.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 769
Chłopaki, dostałem kreatynkę ( monohydrat ) z allnutrition "Creatine muscle max " taka standardowa za 30 zł z sfd. Czy możecie mnie poinstruować jak jej używać ? Stosować na początku fazę nasycenia, jeśli tak, to jak ona miałaby przebiegać ? Kreatynę mam w proszku, jak mogę odmierzać miarki ? I ile litrów wody dziennie mam pić ? Teraz piję 1,5l wody niegazowanej + kilka herbat. Pozdrawiam i dziękuję za każdą instrukcję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Możesz stosować tak jak masz opisane na opakowaniu. Niekoniecznie z fazą nasycenia.

Możesz brać rano 3g i po treningu 3g a w nie treningowe jedna porcja wystarczy.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw do oceny

Następny temat

FBW jako uzupełnienie Cario.

WHEY premium