SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

FBW - A , B

Wysłana -
Alexyev
Podciaganie na drążku bardziej przypomina wiosłowanie sztanga tak więc tu zrobię zmianę a wiosłowanie w podpariu zostawię w zestawie B. Jeżeli zostanie mi sił na treningu to dorzucić jakieś cw na biceps albo triceps czy bez sensu i to co jest wystarczy ?
190cm/80kg jeżeli może to w czymś pomóc

Zmieniony przez - Alexyev w dniu 2018-02-13 14:26:03

To ćwiczenia w zupełnie innych płaszczyznach więc podobne nie są ale ważne żebyś jedną formę wiosłowania zamienił na drążek
Wysłana -
Będzie dobrze.
Wysłana -
Jestem w stanie podciągnąć się tylko 5 razy. Robic 4 x Max czy lepiej pokombinować z maszyną? Wolał bym walkę z realnym drazkiem niż kleczec na tej maszynie.
Wysłana -
Alexyev
Jestem w stanie podciągnąć się tylko 5 razy. Robic 4 x Max czy lepiej pokombinować z maszyną? Wolał bym walkę z realnym drazkiem niż kleczec na tej maszynie.

Jak jesteś w stanie się podciągnąć 5 razy to tylko się podciągaj możesz utrudniać zwalniając tempo ale maszyn zbędna jak już się podciągasz
Wysłana -
Może i 7 bym wymeczyl Ale staram się przed pidciagnieciem ściągać łopatki i robic zatrzymanie na dole. Lepiej zacząć od 5 z dobrymi nawykami niż machać te 10 byle jak ?
Wysłana -
Rób 6 x 3 z 3 minutowymi przerwami między seriami. Po 2 tygodniach próbuj 6 x 4, dalej 6 x 5.....itd.
Wysłana -
Alexyev
Może i 7 bym wymeczyl Ale staram się przed pidciagnieciem ściągać łopatki i robic zatrzymanie na dole. Lepiej zacząć od 5 z dobrymi nawykami niż machać te 10 byle jak ?

Oczywiście poprawne nawyki w podstawowych ćwiczeniach są zdecydowanie najważniejsze niż 1-2 powtórzenia więcej to zaowocuje kiedyś.
Wysłana -
Wypróbuję metodę roniego. Problem ten to wynik zaniedbania drążka. Skoro w siadach poszedłem z 30kg do 80 w serii to i drążek się podgoni. Dzięki za pomoc
Wysłana -
Alexyev
Wypróbuję metodę roniego. Problem ten to wynik zaniedbania drążka. Skoro w siadach poszedłem z 30kg do 80 w serii to i drążek się podgoni. Dzięki za pomoc

Próbuj ważne, że widzisz gdzie był popełniony błąd i starasz się go teraz poprawić i dobrze, że wyciągasz wnioski z tego co robisz.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź