SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW 3-dniowy do oceny.Redukcja dla początkującego + kilka pytań.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Ćwiczę w domu jakiś czas z użycie własnego ciała/hantli,lecz na siłowni jeszcze nie byłem.
Jest to modyfikacja bardzo popularnego planu,lecz w związku z brakiem wiedzy nie potrafię ułożyć czegoś samodzielnie.
Chciałbym skupić się na wolnych ciężarach.
Rozumiem że jeśli będę na deficycie kalorycznym objętość treningu powinna spadać ?
Jeśli nie potrafię wykonać 5 pełnych podciągnięć w serii mogę kończyć ją powolnym opuszczaniem na drążku ?
1 min przerwy między seriami/ćwiczeniami wystarczy ?
Co warto zmienić w tym planie ?

TRENING A
Przysiady 5x5
Wyciskanie Leżąc 5x5
Wiosłowanie 5x5
Wznosy bokiem 3x8
Wyciskanie francuskie/Jedna hantla za głowę/Pompki na poręczach 3x8
Allahy 3x8
Łydki 3x8

TRENING B
Martwy Ciąg Klasyczny 5x5
Wyciskanie Żołnierskie 5x5
Podciąganie Wąsko/Opuszczanie na drążku 5x5
Wyciskanie Wąsko 3x8
Biceps gryf łamany/hantle chwyt młotkowy uginanie / uginanie hantli z suplimacją 3x8
Deska x3
Łydki 3x8

Które z ćwiczeń po ukośniku wyrzucić z planu ?

Dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
jest tyle teorii ilu trenerow
Rippetoe ,:zaleca rozruch z sama sztanga .uwaza rozgrzewke za marnotrastwo czasu
Wendler skakanka ,slam ball, wskoki na skrzynie ,
ogolnie chodzi o rozgrzanie miesni , rozciagania ,rolowania zostaw na koniec


Zmieniony przez - KEBUL74 w dniu 2017-08-27 16:25:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
zastanawia mnie dlaczego wszyscy szarpia sie na 5x5 ? i do tego na redukcji (wszyscy redukuja ... ja tez ale to z LENISTWA )
do tego 1 min przerwy miedzy seriami ?
plan bedzie ,ale wg mnie na redukcji bedzie niewesolo , to silowe ustawienie powt. a do tego micha musi byc na + nie na -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chciałbym po chwili stracić większość mięśni,których i tak nie ma zbyt wiele. .
Jakie ustawienie powtórzeń będzie korzystniejsze na redukcję ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
tzw redukcja to MISKA !!!
cwiczenia i plany do tego to dodatek , mozesz jechac 3x5,5x5,3x8 .... itd wszystko zaaczyna sie i konczy w MISCE
w miedzy czasie musisz jeszcze spac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli plan zostaje :D
W miarę postępowania redukcji objętość powinna spadać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12032 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
najprawodpodobniej brak energii sam wymusi zmniejszenie objetosci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
JestemAdam0201
Czyli plan zostaje :D
W miarę postępowania redukcji objętość powinna spadać ?



W swoim planie nie masz zbyt wielkiej objętości, wiec nie trzeba nic zmniejszać. Ale słuchaj organizmu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Plan zostaje,najpierw zrobię 2 treningi z małym obciążeniem by nauczyć się techniki.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
JestemAdam0201
Plan zostaje,najpierw zrobię 2 treningi z małym obciążeniem by nauczyć się techniki.Pozdrawiam.

zdolniacha nauczyc sie techniki na 2 treningach
albo ja taki nie kumaty jestem ze caly czas cos w siadach poprawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh,może zająć to dłużej,zobaczymy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
KEBUL74
JestemAdam0201
Plan zostaje,najpierw zrobię 2 treningi z małym obciążeniem by nauczyć się techniki.Pozdrawiam.

zdolniacha nauczyc sie techniki na 2 treningach
albo ja taki nie kumaty jestem ze caly czas cos w siadach poprawiam


Techniki się człowiek uczy latami Ja po 8 latach treningu potrafie poprawić jakiś szczególik dzięki któremu podniosę więcej.
3

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podciąganie na drążku

Następny temat

Lewy prostownik - zła technika czy wada postawy?

WHEY premium