SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Inne dyscypliny

Dodaj odpowiedź

F1 - sezon 2016

Wysłana -
O ile nic się nie zmieniło, tutejszy typer nie pojawi się w tym sezonie, zatem chętnych zapraszam do zabawy w typerze Autosportu. Założyłem tam polską ligę i poniżej wklejam dane pozwalające się do niej przyłączyć:

Unique code to join this league 1531702f3853a611db364947d4982ce8
Unique league link: http://gppredictor.com/league/join/code/1531702f3853a611db364947d4982ce8 

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
jestem

jak nie zapomnę to będę typował zachęcam też do brania udziału w typerze MotoGP na polskiej stronie poświęconej tej serii wyścigowej
Wysłana -
Jestem

Świetny pomysł z tą polską ligą Aquos !
Będzie jazda !
Wysłana -
niech ten temat posłuży także do komentowania wydarzeń w obecnym sezonie

jedynym plusem tego, że F1 przeszło do Eleven jest fakt, że niektóre GP znów komentował będzie Mikołaj Sokół
Wysłana -
Wyniki kwalifikacji do GP Australii

Nie wiem jakie Wy macie odczucia po obejrzeniu kwalifikacji, ale dla mnie nowy format jest beznadziejny, a już Q3 było wisienką na torcie beznadziejności...

Hamilton, tak jak w poprzednim sezonie, dominuje w kwalifikacjach

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2016-03-19 09:10:56
Wysłana -
Wyniki wyścigu

Nie wiem jak Wy, ale ja nie spodziewałem się, że Rosberg zrobi psikusa bambo

No i od GP Bahrajnu mamy powrót do starego formatu kwalifikacji, hahahaha

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2016-03-20 09:27:47
Wysłana -
Jednak Bernie postanowił odwlec w czasie powrót do startych zasad kwalifikacyjnych i w Bahrajnie pojadą według tego systemu co w Australii. Tłumaczą się tym, że należy dać tej formie drugą szansę i dopiero później podjąć ostateczne decyzje
Wysłana -
Kwalifikacje w Bahrajnie były świetne !
Wysłana -
po dwóch weekendach GP zapadła decyzja o powrocie do starego sytemu kwalifikacyjnego
Wysłana -
Długo nowy format nie utrzymał się Dobrze, że wracają stare kwalifikacje
Wysłana -
Widzę, że bez typera w dziale, zainteresowanie F1 spadło do zera, czemu mnie to nie dziwi?

Rosberg śrubuje rekordy na pechu Hamiltona, 7 zwycięstw z rzędu
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź