SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F1 - sezon 2016

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 542
O ile nic się nie zmieniło, tutejszy typer nie pojawi się w tym sezonie, zatem chętnych zapraszam do zabawy w typerze Autosportu. Założyłem tam polską ligę i poniżej wklejam dane pozwalające się do niej przyłączyć:

Unique code to join this league 1531702f3853a611db364947d4982ce8
Unique league link: http://gppredictor.com/league/join/code/1531702f3853a611db364947d4982ce8 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Renault nie jest takie złe, co pokazuje Hulkenberg i na tym etapie powrót do takiego teamu byłby spełnieniem marzeń. Zresztą jak dla mnie mógłby jeździć nawet w Manorze, to w końcu F1. A to że cały naród mówiłby, że Kubica jest słaby to tak naprawdę kogo to obchodzi - 99,9% społeczeństwa nie ma pojęcia o co w tym sporcie chodzi. Myślę, że po tym co się wydarzyło można mieć uzasadnione nadzieje, że jednak powrót się uda. Choć oczywiście do tego momentu jeszcze daleka droga... Jedno jest pewne: widziałem Roberta jak jeżdził w F1, widziałem jak ścigał się w WRC i na pewno pojadę na niejeden wyścig jeśli tylko wróci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34578 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434013
jestem

jak nie zapomnę to będę typował zachęcam też do brania udziału w typerze MotoGP na polskiej stronie poświęconej tej serii wyścigowej

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Jestem

Świetny pomysł z tą polską ligą Aquos !
Będzie jazda !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34578 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434013
niech ten temat posłuży także do komentowania wydarzeń w obecnym sezonie

jedynym plusem tego, że F1 przeszło do Eleven jest fakt, że niektóre GP znów komentował będzie Mikołaj Sokół

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Wyniki kwalifikacji do GP Australii



Nie wiem jakie Wy macie odczucia po obejrzeniu kwalifikacji, ale dla mnie nowy format jest beznadziejny, a już Q3 było wisienką na torcie beznadziejności...

Hamilton, tak jak w poprzednim sezonie, dominuje w kwalifikacjach


Zmieniony przez - Pippo w dniu 2016-03-19 09:10:56

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Wyniki wyścigu


Nie wiem jak Wy, ale ja nie spodziewałem się, że Rosberg zrobi psikusa bambo

No i od GP Bahrajnu mamy powrót do starego formatu kwalifikacji, hahahaha


Zmieniony przez - Pippo w dniu 2016-03-20 09:27:47

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34578 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434013
Jednak Bernie postanowił odwlec w czasie powrót do startych zasad kwalifikacyjnych i w Bahrajnie pojadą według tego systemu co w Australii. Tłumaczą się tym, że należy dać tej formie drugą szansę i dopiero później podjąć ostateczne decyzje

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Kwalifikacje w Bahrajnie były świetne !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34578 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434013
po dwóch weekendach GP zapadła decyzja o powrocie do starego sytemu kwalifikacyjnego

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Długo nowy format nie utrzymał się Dobrze, że wracają stare kwalifikacje

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Widzę, że bez typera w dziale, zainteresowanie F1 spadło do zera, czemu mnie to nie dziwi?

Rosberg śrubuje rekordy na pechu Hamiltona, 7 zwycięstw z rzędu

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Garmin F10

Następny temat

STYL KLASYCZNY

Wiecej