SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Extreme Labs T9 BLACK FURY

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Czy ktos stosowal ten suplement? W skladzie 1, 3, 7 Trimethylxanthine
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699319
Byly na forum osoby które stosowały ten preparat . Z tego co pamietam odczuwały dziwne skutki uboczne . Nie kupuj takich produktów , tylko bazuj na sprawdzonych firmach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
opinie ma średnie na zagranicznych forach tez sporo osob narzeka,
lepiej wybrac bardziej sprawdzone srdodki, ktore sporo osob podjada z pozytywnym rezultatem
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
czyli lepiej zakupic T-5 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699319
Będzie lepiej o ile jesteś gotowy na tego rodzaju suple . To już bardzo mocne preparaty .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
flex1976
Będzie lepiej o ile jesteś gotowy na tego rodzaju suple . To już bardzo mocne preparaty .


Troche juz specyfikow podjadalem ,nawet tych mniej legalnych wiec mysle ze dam rade :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
nic kojarze, wiem, ze masz doswiadczenie, ja obecnie mam
Black Widow od hitech pharmaceuticals i smialo mozna inwestowac, z T5 ponoc juz loteria

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
TomQ-MAG
nic kojarze, wiem, ze masz doswiadczenie, ja obecnie mam
Black Widow od hitech pharmaceuticals i smialo mozna inwestowac, z T5 ponoc juz loteria


porcja to 1 kap ? Sklad wyglada tez ciekawie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
TomQ-MAG
nic kojarze, wiem, ze masz doswiadczenie, ja obecnie mam
Black Widow od hitech pharmaceuticals i smialo mozna inwestowac, z T5 ponoc juz loteria


porcja to 1 kap ? Sklad wyglada tez ciekawie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
tak, 1 kaps przez pierwsze 2 tyg dziala znakomicie, obecnie 2 kapsy jednak juz leca:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Smak gainera

Wiecej