SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Extensor do baniiiii

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2418
Kupiłem sobie koncentrat białkowy Extensor, takiej tandety jeszcze nie miałem. Bardzo słabo się rozpuszcza, a stosuję mikser, dobrze że smak naturalny o nie jakiś orzechowy heeeheeee.
Czekam na opinie

franco1981
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Każdy koncentrat serwatkowy (WPC)rozpuszcza się bardzo kiepsko. Między innymi dlatego jest tańszy od izolatu (WPI), który rozpuszcza się bardzo dobrze

Darkman X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 576 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8227
Mam koncentrat białka serwatkowego TRECA i co do rozpuszczania to nie moge narzekać.. nawet nie musze używać miksera..

M.Z.

<: G l a d i a t o r :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2418
zgadzam się z Z.M.

franco1981
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
.. franco1981 .. chyba jakis slaby mikser masz ... zreszta najlepiej do takich rzeczy jest stosowac blender .. wszystko zmiksuje i zmieli na pył ...

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2418
Jeżeli stosowałeś carbo z hi-tech to wiesz o co mi chodzi

franco1981
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wszystkie koncentraty sie zle mieszja, jak powiedzial jeden z przemdowcow trec rozpuszcza sie znakomicie i do smaku tez mozna sie przyzyczaic i po czasie nawet smakuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2418
trec jest o niebo lepszy pod tym względem ale straciłem przekonanie do tej firmy

franco1981
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodziło o to że wpi rozpuszcza się lepiej niż wpc

Darkman X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prosty sposób - kupcie sobie WPI i problem znika - właśnie sobie mieszam, a właściwie nie mieszam, bo WPI Extensora to praktycznie wogóle nie trzeba mieszać

członek-mafia.suple.hardcor.pl
Moderator działu suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Macie racje że nie wszystkie koncentraty źle się rozpuszczają. Raczej chodzi tu o proces produkcyjny niż o formę serwatki(choć to też ma wpływ na rozpuszczalność). Oto co znalazłem:
Niektóre sewatki rozpuszczają się dobrze, bo jest to produkt typu instant.( extensor o dziwo też) Niektóre firmy zlecają produkcje koncentratów i izolatów typu instant. Aby otrzymać produkt o takich parametrach stosuje się specjalne techniki suszenia w niskich temperaturach na specjalnie skonstruowanych wieżach. Taki sposób ma podwójną zaletę: białka łatwo się rozpuszczają i nie są zdenaturowane przez wysoką temperaturę suszenia (denaturacja termiczna, rozwój struktury wyższorzędowej).

Lucek By the way - jakie widzisz efekty po WPI - czy naprawde jest takie dobre jak zapewniał LACMA? Pytam , bo chce zakupić

Darkman X
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLYMP TOP MASS - czy dobry?

Następny temat

Glukoza jak.................

WHEY premium