SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Estro - Pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3028

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Waga

97

Wzrost

182

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

120

Obwód uda

68

Obwód talii

94

Staż na siłowni

kilka lat ciągłości

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B.3 W.4 T.1

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Prop+Wino , Cypionat+Deca , Prop + Wino + Master

Opisz swój plan treningowy

Split w zależności od pracy

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

W trakcie , jestem po Cypionacie solo

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

obecnie 10%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

w obie strony - Ekto

Stan zdrowia

B.Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

3750

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

130 , 180 , 170
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3015
Jestem po kolejnych badaniach. Skończyłem Cypionat 750 mg / week solo na redukcji , wszedłem na Tren Ace 100mg + Prop 100 mg 2ed.
Testosteron hula kilkukrotnie. Prolaktyna górna granica widełek. Przy Trenie biorę Cabaser pół tabsa 4ed.
Tylko Estradiol mam przekroczony 4 x krotnie. Mimo stosowania Exe ( Symex ) pół tabsa 3 ed.
Wyniki Estro : Min. 7,63 / Max. 42,60. Mój wynik - 196,70
Przed wejściem na Cypka 8 tyg. temu miałem na badaniach wynik - 66,88
Jak widać porobiło nawet przy Exe.
Mam teraz pytanie jak dawkować dalej Exe ? Wiem że jak zjadę Estro zbyt nisko , też będzie niekorzystnie. Ale nie wiem też jak wysoko powinno się trzymać Estro na bombie. Rozumiem że każdy reaguje inaczej i inaczej się czuje. Ale nie mam żadnego punktu odniesienia. Sama obserwacja Libido też niewiele wniesie pon. i tak przy wysokim libido mogą mnie przecież zacząć swędzieć suty itd. Jedyne co mi przeszkadza to retencja wody nad kostkami na piszczelach. Oprócz tego czuje się bardzo dobrze. Nie ma nawet księżycowego ryja.
Ktoś podpowie jak i czym ogarnąć porządnie to Estro i trzymać je w ryzach ? I jaka byłaby rozsądna norma poza skalą ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18533
WilczeSerce
Znam letro , skończyło mi się już i jest ciężko dostępne. Przynajmniej u mnie. U mnie działanie było między innymi takie że retencja wody znikała z dnia na dzień i było dosłownie widać zmiany w lustrze po sylwetce. Problem jest taki że estro też znika w podobnie szybkim czasie do skrajnie niskich wartości ;) Stąd chyba samopoczucie i brak libido u gości przed zawodami. Na razie zastosowałem się do kuracji Łodzianina. To co zauważyłem drugiego dnia to rozchulane libido. Ale nie wiem czy to sprawka Trenu czy obniżenia Estro. Tak czy inaczej czuje się wyśmienicie w tym stanie


Daj te wskazówki i porady też chetnie przetestuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
3 dni po tabsie potem pół tbasa co 2 dni i po 2 tyg powtórka badań

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 513
na trenie nie zbadasz estrogenu poprawnie bo tren jest wykrywany jak estrogen. jak sie czujesz dobrze to nic nie ruszaj bo zaczniesz zbijac tak ze zrobisz sobie tylko klopot.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
niby przekłamuje ale czymś trzeba się podpierać a czym jak nie badaniami a reszta to już nasze odczucia ostatecznie estro można szybko podbić.
wszystko ale z głowa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3015
A jak sami trzymacie to w ryzach ? Wolicie jak jest mocno przekroczony ? Wysokie estro pewnie pozytywnie wpłynie na zdobywaną masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
ja biore anty estrogeny na cyklu od 2 tyg, bo mialem przekroczony estradiol 3 razy ponad gorna granice, spadlo 3kg i masa dalej nie idzie. mozna powiedziec, ze wody nie ciagne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 572 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17585
Miałem ostatnio podobny problem, leci tren e i test. Exe cisne caly czas 12.5 dwa razy w tygodniu, ostatnio podbiłem testa, i sut zaczął pęcznieć podbiłem exe i wiecej i wiecej (25/ed) i nic. Wyciągnąłem z szuflady stare poczciwe letro tabsa na noc, dwa dni po cyc jak groszek. Moim skromnym zdaniem exe jest dobre do trzymania estro w ryzach, ale do mocnego zbicia to nie wiem ile by go trzeba jesc. Teraz znowu lece exe ale pół co drugi dzien i chyba jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
letro to chyba jedyny srodek który może cofnąc taki stan

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18533
kux
Miałem ostatnio podobny problem, leci tren e i test. Exe cisne caly czas 12.5 dwa razy w tygodniu, ostatnio podbiłem testa, i sut zaczął pęcznieć podbiłem exe i wiecej i wiecej (25/ed) i nic. Wyciągnąłem z szuflady stare poczciwe letro tabsa na noc, dwa dni po cyc jak groszek. Moim skromnym zdaniem exe jest dobre do trzymania estro w ryzach, ale do mocnego zbicia to nie wiem ile by go trzeba jesc. Teraz znowu lece exe ale pół co drugi dzien i chyba jest ok.


Mam tak samo.
Tylko letro usunęło mi gino. A synexa 1tab ed nic nie dawała poza brakiem swędzenia sutków
Biorę 1tab na około 2 tyg i mam spokój oczywiście jak zachodzi taka potrzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18533
lodzianin1
letro to chyba jedyny srodek który może cofnąc taki stan


Ja ten środek chwal po niebiosa.

Już sprawdzałem terminy u Rylskiego bo nic nie pomagało.
Po bombie zostały grudy w sutkach i to dosyć spore... aż nie doszedłem do letro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
Tom ale część osób na letro czuje się prze tragicznie i nie widzi życia na nim

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok ważne !

Następny temat

Propinat + Winstrol ... ODBLOK !!

WHEY premium