SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Estradiol na redukcji, samopoczucie po Symexie

Wysłana -
Na mnie dostinex działa bardzo dobrze tzn zbija prolke a nie odczuwam żadnego innego skutku wzięcia tabletki
Wysłana -
Mi po cabaserze chooy staja jak szalony, wszystko by puknal samopoczucie eleganckie, ale to pierwsze to możliwe, że melanotan na to wpływał jeszcze, bo swego czasu byłem uzależniony od tego
Wysłana -
Musze znalezc dla mojego organizmu odpowiedni poziom estro do tescia I prolki zeby ciagle energia byla a nie przez godzine dziennie moze jutro bardziej ten dostinex sie wkreci, ale z drugiej strony tylko pol tabletki wzialem nie malo? ( przypominam prolka 26 a norma do 16) czyli 10 ponad norme
Wysłana -
Nawet 1/3 tabletki by starczyła. Dostinex to bardzo skuteczny lek
Wysłana -
6 godzin ponad minelo I zero roznicy estro dosyc nisko, test wysoko kurde dziwny mam ten organizm :(, tak czytalem teraz na temat prolaktyny I wpadlem na temat z Dopaminą ( w tym kierunku bardziej szukalbym bo silka I nic mnie nie cieszy a ogolnie uwielbiam cwiczyc)

Zmieniony przez - eustachy1322 w dniu 2018-01-09 17:03:20
Wysłana -
MAM PYTANKO: panowie jaki jest algorytm dobierania dawki symexu na estro czy np cabaseru na prolke dobierajac dawke pod wyniki badan? jak wy to robicie? skad wiecie jakie dawki i na ile dni wrzucać? co jesli badania wyjda delikatnie a co jesli kilkukrotnie przekrocza norme? moglby mi to ktos kompleksowo wyjasnic?
Wysłana -
Algorytm...hmmm mysle ze doswiadczenie wlasne ale tez przeczytane tu w sensie jak sie duzo tematow czyta to sie tam jakies wlasne zdanie obiera...wiadomo kazdy organizm jest inny i zdarzaja sie wyjatki jednak z tych obserwacji i doswiadczenia widze ze na wiekszosc osob leki typu cabaser czy symex dzialaja podobnie jesli chodzi o dawkowanie
Wysłana -
Ważny wniosek, ale jak to w rzeczywistości wygląda? Zbija się określoną dawką, np 1/2 tabsa cabaseru na tydzien, ale dokąd tak się leci i jak długo? Tydzień, dwa, trzy? W którym momencie robi się kolejne badania?
Wysłana -
Ilisc i dlugosc zalezy od wynikow wiecusialbys zalozyc temat i tam napisac
Wysłana -
to teraz pytanie za 100 punktów, jeśli na przykład przy wywalonym estro ustalę, że 1 tab symexu na tydzien zbija mi estro do norm i dobrze się czuję, to przy tych samych dawkach testa muszę lecieć jednego tabsa tego symexu dopóki nie skończę jechać z testosteronem?
Strona 4 z 4
Dodaj odpowiedź