SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Estradiol na redukcji, samopoczucie po Symexie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na mnie dostinex działa bardzo dobrze tzn zbija prolke a nie odczuwam żadnego innego skutku wzięcia tabletki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Mi po cabaserze chooy staja jak szalony, wszystko by puknal samopoczucie eleganckie, ale to pierwsze to możliwe, że melanotan na to wpływał jeszcze, bo swego czasu byłem uzależniony od tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4760
Musze znalezc dla mojego organizmu odpowiedni poziom estro do tescia I prolki zeby ciagle energia byla a nie przez godzine dziennie moze jutro bardziej ten dostinex sie wkreci, ale z drugiej strony tylko pol tabletki wzialem nie malo? ( przypominam prolka 26 a norma do 16) czyli 10 ponad norme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawet 1/3 tabletki by starczyła. Dostinex to bardzo skuteczny lek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4760
6 godzin ponad minelo I zero roznicy estro dosyc nisko, test wysoko kurde dziwny mam ten organizm :(, tak czytalem teraz na temat prolaktyny I wpadlem na temat z Dopaminą ( w tym kierunku bardziej szukalbym bo silka I nic mnie nie cieszy a ogolnie uwielbiam cwiczyc)


Zmieniony przez - eustachy1322 w dniu 2018-01-09 17:03:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3370
MAM PYTANKO: panowie jaki jest algorytm dobierania dawki symexu na estro czy np cabaseru na prolke dobierajac dawke pod wyniki badan? jak wy to robicie? skad wiecie jakie dawki i na ile dni wrzucać? co jesli badania wyjda delikatnie a co jesli kilkukrotnie przekrocza norme? moglby mi to ktos kompleksowo wyjasnic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Algorytm...hmmm mysle ze doswiadczenie wlasne ale tez przeczytane tu w sensie jak sie duzo tematow czyta to sie tam jakies wlasne zdanie obiera...wiadomo kazdy organizm jest inny i zdarzaja sie wyjatki jednak z tych obserwacji i doswiadczenia widze ze na wiekszosc osob leki typu cabaser czy symex dzialaja podobnie jesli chodzi o dawkowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3370
Ważny wniosek, ale jak to w rzeczywistości wygląda? Zbija się określoną dawką, np 1/2 tabsa cabaseru na tydzien, ale dokąd tak się leci i jak długo? Tydzień, dwa, trzy? W którym momencie robi się kolejne badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ilisc i dlugosc zalezy od wynikow wiecusialbys zalozyc temat i tam napisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3370
to teraz pytanie za 100 punktów, jeśli na przykład przy wywalonym estro ustalę, że 1 tab symexu na tydzien zbija mi estro do norm i dobrze się czuję, to przy tych samych dawkach testa muszę lecieć jednego tabsa tego symexu dopóki nie skończę jechać z testosteronem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mostkowanie HCG

Wiecej