SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Estradiol na redukcji, samopoczucie po Symexie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364206 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668411
1/5 tabsa symexu to mało co ruszy e2 ,albo sobie coś wkręcasz albo coś może ci nie leży
pogadaj z jakimś kolezką niech ci dadzą z 2 tabsy ari z 2 letro i pare tab tamoxa i z tym pokombinuj ,lecz na 95% sobie coś wkręcasz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4760
Dobrze ze akurat jestem w tych 5% :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3954
Zrob badania to pogadamy na temat a nie takie p******amento..
Dla mnie to tam ktorys z hormonow lezy.. koledzy moi jedza letro jaki AI caly rok i jak dobiora dawke do poziomu estro to czuja sie idealnie a tu takie akcje czytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4760
No mozliwe tak mysle ze estro za wysokie do tescia, prolka miesiac temu badana byla z reszta hormonow I estro bylo jedynie wyj**ane. Nie zbijalem estro bo balem sie znow tego zjazdu. Kiedys pomyslalem ze moze 1/2 tabsa na takie estro za malo wiec walnalem poltora tabsa, 2 dni na jedzenie tylko patrzylem. Zawsze po symexie jakos zarcie nie wchodzilo, ale wzialem jakies 4/5h temu 1/4 ( jednak) tabsa i jutro zrobie badania ( 3 hormony) wieczorem wyniki po znajomosci powinienem miec hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4760
Ale jak wytlumaczycie brak reakcji od provironu? Bo na poprzednim cyklu taki szczesliwy bylem po provi z tego co czytalem to na provironie to nawet estro wazne nie jest, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3954
Zobacz jutro co ci wyjdzie mozesz tez sprobowac opcji lodzianina z arimidexem. Letro do takiej dawki to przesada, no i wplyw letro na profil lipidowy...
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3954
eustachy1322
Ale jak wytlumaczycie brak reakcji od provironu? Bo na poprzednim cyklu taki szczesliwy bylem po provi z tego co czytalem to na provironie to nawet estro wazne nie jest, pozdrawiam


Glupoty czytales..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Mi najbardziej libido prolka zabija. Ja parę dni ostatnio też chodzę jak zombie leci prop i master po 300 week ale z każdym co gadam to teraz zamuły łapią od tej pogody pewnie. Ale libido ok

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3954
Ja mam to samo.. prolka mi libido zabija moment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364206 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668411
Letro to u mnie 1/2 tab week I test 250/375 mg co 2 dni i e2 w srodku widelek
Wrzucalem badania a co jest najlepsze morfo jest naprawde ok malo co czerwone ruszone i dylemat czy to od E2 w widelkach czy od letro

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mostkowanie HCG

Następny temat

Odblok po 35tyg bomby

WHEY premium