SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - mind is everything - przygotowania do sezonu 2022/2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 500031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3512 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71979
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 80 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31190
me2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
Powodzenia ! Do powiadomek ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14595
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Obwody 2

7 obwodów

1. MC 20x
2. Podciąganie na drążku max
3. Pompki max
4. Wymach kettlem (hantlą) z półprzysiadu
5. Unoszenie nóg leżąc
6. Skakanka 30 sekund

+8mini nterwałów
+15min aerobów

no to zaczynamy dwa ostatnie tygodnie redukcji, już naprawdę na 100%, żeby potem nie siedział w głowie niesmak, że mogłem coś zrobić lepiej, chociaż i tak do tej pory 4tyg przepracowałem solidnie i już sporo zleciało

dzisiaj akurat robiłem obwody, w tym tygodniu praca 14-22, więc treningi po pierwszym posiłku, całość poleciała bardzo sprawnie
później poleciałem w teren robić interwały, obrałem inną drogę niż zawsze i się troche zdziwiłem po paru minutach w jedną stronę miałem mega pod górkę, a potem z górki, łydki po 4 minutach mysłałem, że mi wybuchną, po 8 minutach z płaczem poszedłem do domu, ostatni raz pobiegłem tą trasą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
drugi dzień LC za mną, jutro nogi i HC, ale są tak obolałe, że nie mam pojęcia jak ja je jutro zrobię, to będzie raczej droga przez mękę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Powodzenia w dążeniu do wyznaczonego celu, oczywiście będę podglądał i kibicował.
Sam muszę wystartować w końcu z michą ,a widzę , że waga dość podobna to może sobie ułatwię i skorzystam ze zbliżonej rozpiski makro, tylko muszę więcej fatu wrzucić ;) cos pokombinuje jak sie odkopię po urlopie

Trzymam kciuki za start w 2018 !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
acha i z racji, ze na forum od dawna prowadzisz dziennik, a teraz trafiłeś tutaj do działu
od razu dostajesz rangę 'zawodnika' aby móc korzystać z pomocy sklepu sfd i niższych cen na suple - oby to w jakimś małym stopniu pomogło w przygotowaniach, ceny powinny byc już widoczne na sklepie (jak wejdziesz w jakiś produkt) , ewentualnie spróbuj po przelogowaniu sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
dziękuje bardzo, ceny już się wyświetlają, a na pewno to w jakimś stopniu ułatwi mi osiągnięcie celu
a co do diety to akurat taka niska ilość fatu dobrze się u mnie sprawdza w okresie redukcji, ww stosunkowo dużo ( chociaz jak na mnie to i tak bardzo mało ) a fat w granicach 30-50g, z tym, że te 30 to już bardziej w końcówce, bo samopoczucie na takiej ilości za dobre nie jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór kategorii

Następny temat

Filip - Dziennik Treningowy

WHEY premium